Zasloužená šance

Zasloužená šance

Text a foto: zpracováno z podkladů společnosti Somavedic

Ivan Rybjanský je tvůrce unikátního českého přístroje na neutralizaci elektrosmogu a geopatogenních zón Somavedic, se kterým sklízí úspěchy i ve světě.

Nejprve však musel spoustu věcí pochopit a přehodnotit a k tomu mu pomohla i netradiční „dovolená“…
V elegantním cihlovém domě ve vilové čtvrti na kraji Lovosic je živo, neboť vždy v den expedice krabice se Somavedicy a skleněnými korpusy ze sklárny Ajeto sahají až téměř ke stropu. Na pracovních stolech jsou vyskládány součástky, ze kterých se tento unikátní český přístroj vyrábí, a v poličkách se lesknou koše s drahými kameny. Somavedic – přístroj na neutralizaci geopatogenních zón a elektrosmogu je jakýsi deštník proti škodlivinám a zejména poslední dobou dělá doslova „díru do světa“. Kromě Česka, Slovenska, Německa či Anglie se mu daří třeba v Japonsku a zájem stále roste – úměrně se zvyšujícím potížím moderních lidí. Nově inovované přístroje Somavedic, Somavedic Medic, Protector a Angel a také speciální Somavedic Gold jsou nyní stále zapojené i v kanceláři pana Rybjanského, která má nádherný výhled na magický vrch hory Lovoš. Kdysi ale tak dobrý výhled Ivan Rybjanský neměl. Na dno se totiž padá rychleji, než se z něj zvedá.

PÁR LET „V TIBETU“

„Svěřil jsem kamarádovi docela dost peněz a další poslal do nějaké jemu spřízněné firmy na Slovensko, ale slíbená procenta z investic a objednaný materiál nepřicházel. Dostal jsem se do velkých potíží. Později jsem zjistil, že to byl tunel, a společníci z té firmy peníze včetně jeho investic vytahali přes bílého koně,“ říká rodák z Havířova a do té doby úspěšný obchodník s dodávkami počítačových systémů, pan Rybjanský. Skončil bez peněz, s leasingy a se závazky na krku. „Mé vysvětlení nikdo nechtěl poslouchat,…
Pak jen řekli ,sundejte si opasek, vyndejte tkaničky‘, šup a byl jsem ve vazbě. Zůstal jsem tam přes dva a půl roku. Když tak nad tím ale dnes přemýšlím, někdo mě už zřejmě musel zastavit, nebyla to správná cesta,“ přiznává dnes s odstupem, kdy už nebere to, čím si prošel, jako příkoří, ale jako životní zkušenost k nezaplacení, která změnila jeho život od základů a učinila z něj toho, kým je dnes. Tehdy si ale prožil nejhorší chvíle života, opustili ho úplně všichni, včetně partnerky. Vybaví si i moment, že si držel u zápěstí vylomenou žiletku z holítka. Proč? Kvůli komu? Zahodil ji na zem, lehl si na postel, všechno nechal být a poprvé v životě prý odletěl… Astrálně.

A pak se to začaly dít věci. Na tom úplném dně. Začal potkávat jiné lidi, s knihami, inženýra stavebnictví, inženýra ekonom z Brazílie, všichni přišli do cely s množstvím knih. Přečetl tam víc než předtím za celý život. Proto tomu pobytu říká Tibet. Oholená hlava. Žlutý hadry. Třikrát denně najíst. Žádné složenky. Žádné starosti. Žádná rodina. Žádný internet. Žádné tlaky. Čistá hlava. Když Bůh jedny dveře zavře, druhé otevře. Dobu „v Tibetu“ strávil studiem, přehodnocováním svého života a objevováním zcela nových obzorů. Matka, se kterou si také našel nový vztah, mu do vězení posílala další knihy, a po čase také fotografie lidí, které začal diagnostikovat. Naučil se pracovat s kyvadlem. Dovedl se takzvaně „napojit“ a podobně, jako pomohl sobě, začal později pomáhat i jiným. Klíčové je jít až do prapodstaty, minulých životů, a pochopit příčinu choroby či nemoci.

OD ALCYONU 2013 K SOMAVEDICU

Svůj talent intenzivně rozvíjel a v roce 2009 začal spolupracovat s léčitelem Milanem Popelkou, který postavil přístroj proti geopatogenním zónám s názvem Alcyone 2012. Krátce nato Ivan Rybjanský přišel s novým typem – Alcyone 2013. Právě Alcyone 2013, kam pan Popelka přidával Ivanovo speciální jádro tvořené kombinací léčivých kamenů, se stal nejúspěšnějším typem přístroje. Ivan Rybjanský stále přemýšlel, jak zvýšit jeho účinnost. „Alcyone má v sobě tři frekvenční obvody, jež pouští do prostoru elektromagnetické frekvence, které škodlivé zóny vyruší. Problém je, že geopatogenní zóny se často kříží, takže je tam těch frekvencí mnohem víc. Proto jsem mu do toho přístroje začal přidávat různé kameny. A asi po roce a půl mi vzácná paní Zamrazilová – výborná léčitelka, úžasná v reverzní hypnóze – poradila: Dej tam jen kameny, bude to perfektní.“ Milan Popelka tedy pokračoval se svým Alcyonem a elektrofrekvencemi, Ivan Rybjanský se pustil do Somavedicu, tehdy ještě Somatexu. „Dodnes si pamatuji v březnu 2011 tu hospodu v obci Strání, ve které jsme seděli. Přijel jsem za panem Popelkou požádat ho o požehnání, abych mohl pokračovat ve vývoji jeho vynálezu. Nabídl jsem mu tenkrát i podíl v nové společnosti, jejž odmítl.“ Alcyone je zaměřen na geopatii a Curryho pásy, Somavedic řeší i elektrosmog a zasahuje do 
kvantového pole či harmonizuje vodu. Jediné, co mají oba přístroje podobné, je tvar. Jak ale rostl úspěch Somavedicu, po letech si pan Popelka vzpomněl, prostřednictvím svého bratra Slávka, který Alcyone prodává, že mu to vadí a tak rozesílá maily a spamuje Facebook, kde nevyzdvihuje přednosti svého přístroje a neprezentuje jeho silné stránky, ale útočí na svého bývalého partnera, jeho práci i schopnosti. „Já se svou minulostí netajím, ale je to už opravdu minulost,“ říká Ivan Rybjanský a vzpomíná, jak vyráběl první Somavediky v pokojíčku lovosického bytu v dubnu 2011 a na A4 si tiskl 400 výrobních čísel. Za současnost je vděčný a ví, že bez drsné lekce „oněch pár let v Tibetu“ by se tohle asi nikdy nestalo. I to je důkaz, že si každý člověk zaslouží druhou šanci a je jen na něm, jak s ní naloží. Protože když se chce, možné jsou doslova zázraky.


Ivan Rybjanský:
„Protector se dělá pro německou firmu Regumed GmbH Mnichov, která vyrábí biorezonanční přístroje Bicom a je světovou jedničkou v oblasti biorezonance. Světová dvojka, ruská firma Sensitive Imago, má zase náš Medic pod názvem Angel.“ A Somavedic Gold je specialitka pana Rybjanského.

 

Tento článek je komerční prezentací firmy Somavedic Technologies, s. r. o.
Měli byste zájem rovněž se představit a originálním způsobem dát o sobě vědět ostatním? Budete-li mít o takovou spolupráci zájem nebo budete-li mít zajímavý tip, o kom byste si chtěli přečíst, kontaktujte nás na info@novyfenix.cz anebo na tel. 773 337 230.


Témata: elektrosmog geopatogenní zóny Somavedic geopatogenní zóna dráždivá zóna negativní působení záření somavedic terapie a vztahy

Diskuse ke článku


Další články

Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.03.2019 - 31.05.2019

Praha

01.06.2019 - 30.09.2019

Žabí sklep zámku Valtice

11.06.2019 - 31.12.2019

Praha

05.10.2019

Novodvorská 803/82, 142 00 Praha 4

Další akce
Nový Fénix - top články měsíce, zvýhodněné předplatné , 12 čísel za cenu 11 a získejte dárek zdarma.