VHODNÝ DÁREK - BIO KOSMETIKA Z RŮŽÍ

VHODNÝ DÁREK - BIO KOSMETIKA Z RŮŽÍ

 

BIOKOSMETIKA EKOMAAT

Látky z růže mají jedinečné vlastnosti. Již od dob antiky se květy používaly jako ochlazující, zmírňující, srdce harmonizující a protizánětlivý prostředek.
Pro své léčebné a zkrášlující účinky si růží cenila i královna Kleopatra, která se růžovým olejem natírala po každé koupeli a vděčila mu za svou sametově jemnou pokožku. Také po staletí bylo vždy známo, že výrobky z damašské růže také užívané ústy čistí pleť obličeje.
Rosa damascena, olejonosná růže se po 300 letech šlechtění stala tou nejkultivovanější odrůdou mezi všemi olejonosnými odrůdami růží. Květy jsou růžové a výrazně voní. Sbírají se ručně v brzkém ránu, aby se tak uchovala jejich energie a čerstvost jejich vůně. Přibližně je zapotřebí 1 500 000 květů růže k vytvoření 1 kg bulharského růžového oleje.
Dnes se kosmetický průmysl bez růží neobejde. Můžete se setkat s mnoha krémy, parfémy, antiseptickými prostředky i masážními oleji. Tyto oleje také neobsahují žádné chemické a konzervační látky, ochucovadla nebo barviva. Nenajdete v nich žádné minerální oleje, silikon ani přísady z geneticky upravených organismů.
Bulharská kosmetika patří mezi nejluxusnější přípravky, také právě pokud obsahuje kvalitní extrakty z růže damašské. Bulharský růžový olej používá pro své parfémy například Dior nebo Chanel a bulharská růžová kosmetika je jednou z nejkvalitnějších kosmetik na světě.

Mezi přípravky, které si můžete objednat na našem eshopu, naleznete například aromaterapeutickou směs esenciálních olejů Femina, olejíček na pleť Rosa výtažek v arganovém oleji, denní péče o pleť Maxima Balzám, Rosa Aroma Roll-on, omlazující extrakty a esenciální oleje z bulharských léčivých rostlin od společnosti Ecomaat, aj.
Více na www.humania.cz.

 

 


Témata: certifikovaná biokosmetika esenciální oleje růže damascena levandule růžový olej péče o pleť bez chemie

Diskuse ke článku


Další články

Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.03.2019 - 31.12.2020

Praha

01.01.2020 - 31.12.2020

Praha

26.02.2020 - 05.03.2020

Brno

07.03.2020 - 08.03.2020

Olomouc

18.04.2020

TOP HOTEL, Blažimská 4, Praha 4

Další akce
Nový Fénix - top články měsíce, zvýhodněné předplatné , získejte dárek zdarma.