REGENEROVAT SE DÁ I MODERNĚ

Spíte-li v geopatogenní zóně anebo žijete v oblasti s vlivy elektrosmogu, pak vaše tělo nemusí dostávat přirozené množství energie potřebné pro regeneraci a uchování zdraví.

REGENEROVAT SE DÁ I MODERNĚ

Text a foto: Jan, www.homosignum.cz a www.somavedic.cz

Proto byl vyvinut přístroj Somavedic, který eliminuje a neutralizuje negativní civilizační vlivy elektrosmogu, geopatogenních, psychosomatických zón a spodních vod, zlepšuje metabolismus a spánek. Dosah přístrojů Somavedic je 30 metrů v poloměru, tvoří kouli okolo přístroje a jeho záření prostupuje zdmi domu, stejně jako negativní působení geopatogenních zón a elektrosmogu. „Somavedic vytváří v budovách zdravé prostředí.“ Teal

Z modelů Somavedic si vybere každý, ale dle prověřených zkušeností a doporučení výrobce se do dlouhodobě obývaných bytů a obytných domů osvědčily zejména modely Somavedic Harmonie, Medic a Medic Uran.

Somavedic Harmonie odstraňuje všechny nežádoucí vlivy geopatogenních zón, vodních křížů, Curryho i Hartmannových pásů, čímž umožňuje spuštění regeneračních procesů v těle člověka, flóry a fauny v jeho okolí. Obsahuje frekvence pro likvidaci parazitů, virů, bakterií a plísní dle Dr. Clarkové a je vhodný do bytů a obytných domů s nižší zátěží elektrosmogu. Vzhledem k nechemické cestě působení nastávají účinky během jednoho až tří měsíců.

Somavedic Medic vznikl spojením modelů Somavedic Harmonie a Somavedic Quantum kvůli zvýšení účinnosti, je vhodný do bytů, domů s vyšší zátěží elektrosmogu, pro biorezonanční centra, masážní a kosmetické salony, ordinace, studia a další místa, kde dochází k fyzickému kontaktu člověka s člověkem.

Somavedic Atlantik upravuje strukturu, vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody. Neutralizuje zátěže ve vodě, které způsobují například bolesti v krku, nespavost, problémy s ledvinami a také nedostatečný pitný režim. Dle zkušeností uživatelů „Atlantiková“ voda vyvolává tolik potřebný pitný režim, který je velmi důležitý pro fungování organismu a dosažení zdraví.

Somavedic Medic Uran vznikl spojením modelů Somavedic Medic a Somavedic Atlantic. Korpus tohoto modelu je vyroben z křišťálového skla s příměsí uranu. Tato kombinace zvýšila účinnost přístroje Somavedic při neutralizaci elektrosmogu. Osvědčil se na místech s vysokými zátěžemi. Harmonizuje rovněž vlastnosti vody obdobně jako Somavedic Atlantik. Je vhodný do bytů, domů, firem, ordinací s vyšší zátěží elektrosmogu, pro biorezonanční centra, salony, ordinace, studia a místa, kde dochází k fyzickému kontaktu člověka s člověkem. Studie rakouského institutu IIREC potvrdila pozitivní účinky Somavedic Atlantic na vodu a tím i na člověka.

 

Prohlédněte si video na www.somavedic.cz, ve kterém uvidíte zkušenosti uživatelů, ale i odborníků
a lékařů. Somavedic je prověřen certifikáty a mezinárodním testováním.


Jan

Psychotronik, fotograf a autor článků o energetických místech.

Témata: geopatogenní zóny Somavedic somavedic

Diskuse ke článku


Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.03.2019 - 31.12.2019

Praha

21.08.2019 - 31.12.2019

Praha

01.10.2019 - 30.09.2019

Česká republika

12.10.2019 - 13.10.2019

Praha

23.10.2019 - 28.10.2019

Zámek Rozsochatec

07.11.2019 - 10.11.2019

Blatná

Další akce
Nový Fénix 10/2019 právě v prodeji, zvýhodněné předplatné , získejte dárek zdarma.