PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ - CO NÁS ČEKÁ V ÚNORU 2019 PODLE NUMEROLOGIE

PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ - CO NÁS ČEKÁ V ÚNORU 2019 PODLE NUMEROLOGIE

Únor si s námi pěkně pohraje, abychom pochopili, že s leností, čekáním a odkládáním svůj život nikam neposuneme a nedotáhneme do vytouženého cíle. Jen akce a řešení všeho ukrytého a někdy i pečlivě zakopaného vás poposunou od problémů a týrání se ke svobodě a užívání si. Každý jednotlivý problém si bude žádat svou hodnotu času k rozvinutí. Zloba a házení viny na někoho druhého je jen ztráta energie. Pokud s něčím nebudete souhlasit a nebo budete mít špatný pocit, pak je nutné jít rovnou na věc a díky komunikaci usilovat o přátelské pochopení. Přijměte též právo ostatních být tím, čím jsou a žít svůj život tak, jak si zvolí. Jakákoli tendence převychovávat ostatní lidi a předurčovat skutečnosti, které se vás netýkají, by měly nyní skončit.

PRÁCE
Pokud jste zaměstnaní, pak vidina profesního rozmachu a kariérního postupu je téměř na dosah, stále se však objevují komplikace, které vše zdržují. Možná je to proto, že jsou pochybnosti, ať na vaší nebo druhé straně, protože jste např. přehnaně optimističtí nebo rozpolcení a málo konkrétní či systematičtí, málo nebo naopak příliš viditelní a hluční apod. Po přehodnocení a vyrovnání rozdílů se vytratí jakékoli zatížení. Podnikatelům se nabízí větší zisky, zajímavý obchodní partner, a dokonce spolupráce se zahraničím.

PENÍZE
Finance budou v pohybu, z účtu na účet, prodej, koupě. Buďte více obezřetní, komu a za co platíte, abyste nenaletěli a netratili. Může docházet k opotřebování věcí v domácnosti, že nezbude než koupit nový produkt, často se nemusí jednat o maličkosti, např. odejde kotel, pračka nebo auto. Tímto zjistíte, že máte dostatek peněz, když se v něčem jiném uskromníte a přitom nestrádáte.

                                                                 PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS NOVÝ FÉNIX ZDE.
                                                                         TVOŘTE SPOLEČNĚ S NÁMI PROSTOR PRO INSPIRACI NA CESTĚ ŽIVOTEM.VZTAHY
Během měsíce vyplynou na povrch některé problémy z minulosti a nebo se dokonce odhalí jakési tajnosti, které na klidu nepřidají. Není možné jen tak nad nimi mávnout rukou, a přitom vás budou uvnitř sžírat a ničit a nebo je zase poněkolikáté poodsunete do pozadí a budete dělat, že je nevidíte. Pokud byste se takto zachovali, pak se opět objeví, avšak v zesílené podobě, a to v listopadu.

ZDRAVÍ
Protože je tento měsíc náročný po psychické stránce, dá zabrat i fyzickému tělu, které potřebuje doplnit kvalitní palivo v podobě vitamínů, minerálů, fl avonoidů... Vaše krev musí být plná života, jezte a pijte vše, z čeho máte nejen požitek, ale navíc podpoříte i samovolné léčivé procesy. Energie natolik vzroste, že se vám zdaleka vyhnout jakékoli sezónní neduhy. Tyto dny jsou nakloněny spíše přírodním produktům a léčbě, kvalitní stravě a klidu duše z přijímání všeho než klasickým lékům, umělým pochutinám a emočnímu dramatizování.

Text: Lenka Lippertová Suchardová
Foto: www.pixabay.com

NECHTE SE INSPIROVAT ZAJÍMAVÝMI ČLÁNKY A PŘEDPLAŤTE SI NOVÉHO FÉNIXE, KTERÝ VÁM BUDE PRAKTICKÝM PRŮVODCEM I RÁDCEM NA CESTĚ SPOKOJENÝM ŽIVOTEM. NYNÍ NAVÍC ZA VÝHODNOU CENU 399 KČ Z 501 KČ.
PŘEDPLATNÉ SI OBJEDNEJTE PROSTŘEDNICTVÍM JEDNODUCHÉHO WEBOVÉHO FORMULÁŘE ZDE.


Lenka Lippertová Suchardová

Numerologií propojuje s dalšími naukami (astrologií západní i východní, čínskou medicínou….). Věnuje se poradenství a vzdělávání v oblasti životního stylu a rozvoje osobnosti.

Témata: numerologie a věštba Lenka Lippertová Suchardová předpověď

Diskuse ke článku


Další články

Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.03.2019 - 31.12.2020

Praha

01.01.2020 - 31.12.2020

Praha

26.02.2020 - 05.03.2020

Brno

07.03.2020 - 08.03.2020

Olomouc

18.04.2020

TOP HOTEL, Blažimská 4, Praha 4

Další akce
Nový Fénix - top články měsíce, zvýhodněné předplatné , získejte dárek zdarma.