PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ - CO NÁS ČEKÁ V ŘÍJNU PODLE NUMEROLOGIE

V říjnu budou myšlenky skákat z jednoho bodu na druhý, pak zase na další, což připraví náročnou půdu těm, kteří potřebují udržet soustředění v jedné jediné činnosti. Proto je lépe si rozvrhnout plán jednotlivých dní na ne příliš dlouhé činnosti. Povídejte si mezi sebou historky nebo poslouchejte vtipy, čímž se též udržíte v přítomnosti dění, myšlení, pocitů i pohybu.

PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ - CO NÁS ČEKÁ V ŘÍJNU PODLE NUMEROLOGIE


PRÁCE


V říjnu se probouzí ambice, budete stále něčím motivováni, čímž uspějete a vyniknete ve své profesi. Současně vás toto prostředí bude inspirovat, abyste nehledali pouze pomíjivou slávu. Je důležité, abyste se nenechali ovlivnit svou náladou, netrpělivostí, chaotickými myšlenkami, odchylkami v harmonogramu a zatlačit se k nežádoucímu postoji nebo slibům. Neobracejte tuto nadměrnou energii proti sobě, nechytejte paniku, ale spíše se snažte vcítit do vás a situace. Odmítněte vše, nad čím už v začátku drtíte zuby, a přijímejte to, kde se oči rozzáří nadšením.

PENÍZE

V tomto měsíci je třeba finanční měšec ostražitě strážit a omezit se na nezbytné výdaje, takto se vyhnete pokušení, že utratíte bez rozumu a počítání. Těm, kterým dlouhodobě hnízdí v hlavě myšlenka na koupi bytu, domu či kanceláře, štěstěna v náhodě nebo neočekávaného bonusu pomůže k realizaci. Než do něčeho své peníze vložíte nebo někomu půjčíte, snažte se na věci podívat dvakrát, třikrát a též získat více názorů.

VZTAHY

Pokud jste v domácnosti šťastní, pak nebudete zvažovat žádnou změnu v milostném životě, spíše se budete chtít vrátit k základům vaší lásky a probudit opět vášnivost, nadšení a nové zažehnutí. V opačném případě a také chybí-li ve vztahu komunikace a porozumění, pak může partnerstvím otřást mimomanželský zážitek. Toto období přeje samotářům, mohou uskutečnit i několik dobrodružných schůzek.

ZDRAVÍ

Pokud bude váš nervový systém spokojený, práci proložíte volnou aktivitou, pak si na zdraví stěžovat nemusíte, protože vitalita bude na vzestupu a ta posílí i imunitní systém. Pokud však převáží nad volností a zábavou jen hektické dny plné povinností a zuřivosti, pak si s vámi pohrají nespavost, migrény, jaterní problémy spojené s dermatologickými projevy, artritidou a jinými zánětlivými procesy. Nad všechny léky je v tomto měsíci nejpůsobivější vydatný spánek, který doplní energii srdci i mozku, zharmonizuje hormony a rychle zotaví jiné nedostatky v těle.

Numerologii pro jednotlivé týdny najdete na začátku každého týdne na homepage.

Celou numerologickou předpověď najdete v čísle 10/2018.


Lenka Lippertová Suchardová

Numerologií propojuje s dalšími naukami (astrologií západní i východní, čínskou medicínou….). Věnuje se poradenství a vzdělávání v oblasti životního stylu a rozvoje osobnosti.

Témata: prognózy vztahy zdraví astrologie numerologie Lenka Lippertová Suchardová horoskopy předpověď planety práce peníze

Diskuse ke článku


Další články

Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

23.10.2018

Divadlo Bez zábradlí Praha

26.10.2018 - 28.10.2018

Vzdělávací a poradenské centrum, Bohuslava ze Švamberka 4, Praha

27.10.2018 - 29.10.2018

Praha

08.11.2018 - 11.11.2018

Etnosvět, Legerova 40, Praha 2

09.11.2018 - 11.11.2018

Výstaviště Praha Holešovice

22.11.2018 - 30.11.2018

Bratislava

Další akce
Nový Fénix - top články měsíce, zvýhodněné předplatné , 12 čísel za cenu 11 a získejte dárek zdarma.