PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ - CO NÁS ČEKÁ V KVĚTNU 2019 PODLE NUMEROLOGIE

PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ - CO NÁS ČEKÁ V KVĚTNU 2019 PODLE NUMEROLOGIE

Pokud budete mít v květnu pocit, že jste uvězněni, pak rozklíčujte, v jakém směru a hlavní příčinu. Díky správnému pojmenování je snadné najít řešení a nový přístup, který vám umožní pokračovat ve vašich vlastních příjemných podmínkách. Originálnost, individualita a odvaha vyzkoušet různé věci jsou klíčem k úspěšnému fungování, ve kterém svoboda a zodpovědnost již nemusí být v rozporu. V důsledku roztržitosti a nevědomosti můžete přijít ke ztrátám, ať hmotným, finančním, ale i o přátelství nebo si uhnat vlastní ostudu a špatnou pověst. Abyste tomuto stavu předešli, jsou vhodná jakákoliv cvičení nebo sport zaměřující se na stabilitu.

PRÁCE
Tento měsíc je velmi produktivní. Povzneste se nad případnými provokativními výstupy jiných lidí a ukažte jim přesně to, v čem jste nejschopnější. Jste odhodláni postupovat po kariérním žebříčku a dokázat, že máte svou cenu a stojí do vás investovat. Jste motivováni uznáním i odměnou v jakékoli podobě, nejvíce samozřejmě potěší ohodnocení finanční. Můžete sestavit velice schopný tým, se kterým se dokážete zviditelnit na příčkách vítězů.

PENÍZE
Důležité téma tohoto měsíce. V hrubohmotném světě se nabízí úžasné příležitosti k různým finančním transakcím, které budou mít dlouhodobý užitek i přínos. V průběhu celého měsíce dokážete nahlédnout na obě strany mince, pochopit klady i mínusy, projít si peklem a dostat se do nebe. Nádherné dny, protože se duše očistí od černoty, která ji bránila žít v plnohodnotné blaženosti.

                                                     PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS NOVÝ FÉNIX ZDE.

                          K ROČNÍMU PŘEDPLATNÉMU MAGNETKA MANDALY HOJNOST ZDARMA!VZTAHY
Pochybnosti a nedorozumění povedou k otázkám budoucnosti bytí ve vztahu. Nebudete se chtít hádat, stěžovat si, i to co vás obtěžuje, necháte být. I když vydržíte mít nyní jazyk za zuby, v dalších měsících už nedokážete ignorovat obtěžující problém. Tyto dny vám pomůžou plně pochopit, co opravdu od lásky a svého partnera chcete. Pokud se vám stane, že potkáte osobu, ze které jste nadšeni, hlava se vám roztočí, srdce zjihne a logikou nic nezmůžete, pak je to někdo, koho jste měli potkat a jistojistě se znáte z jiných časů. Takový vztah pak má hlubší podstatu, ale také více společné práce a zkoumání.

ZDRAVÍ
Stresové úrovně jsou od nového roku neustále v pohybu a nyní se mohou ještě více a častěji dramaticky zvedat a propadat. Nebojte se, jste dokonale vybaveni na to, aby vás to nezlikvidovalo. Netrvejte dále na malichernostech, moci a majetnictví. S pokorou a odevzdáním se prostoru, nekonečnu, prázdnotě, srdci uvolníte všechna trápení i bolesti. Protože se jedná o karmický měsíc, jste připraveni rozpustit i ty obtíže, které si s sebou přinášíte po několik životů.

Text: Lenka Lippertová Suchardová
Foto: www.pixabay.com

NECHTE SE INSPIROVAT ZAJÍMAVÝMI ČLÁNKY A PŘEDPLAŤTE SI NOVÉHO FÉNIXE, KTERÝ VÁM BUDE PRAKTICKÝM PRŮVODCEM I RÁDCEM NA CESTĚ SPOKOJENÝM ŽIVOTEM. NYNÍ NAVÍC ZA VÝHODNOU CENU 399 KČ Z 501 KČ.
PŘEDPLATNÉ SI OBJEDNEJTE PROSTŘEDNICTVÍM JEDNODUCHÉHO WEBOVÉHO FORMULÁŘE ZDE.


Lenka Lippertová Suchardová

Numerologií propojuje s dalšími naukami (astrologií západní i východní, čínskou medicínou….). Věnuje se poradenství a vzdělávání v oblasti životního stylu a rozvoje osobnosti.

Témata: předpověď prognóza numerologie a věštba

Diskuse ke článku


Další články

Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.01.2020 - 31.12.2020

Praha

01.01.2020 - 31.12.2020

Praha

23.08.2020

ČR a SR

18.09.2020 - 20.09.2020

Výstaviště Praha Holešovice

21.09.2020 - 29.09.2020

Praha

21.08.2021

TOP HOTEL, Blažimská 4, Praha 4

Další akce
Top články měsíce v Novém Fénixu.