PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ - CO NÁS ČEKÁ V DUBNU 2019 PODLE NUMEROLOGIE

PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ - CO NÁS ČEKÁ V DUBNU 2019 PODLE NUMEROLOGIE

Tématem dubnového měsíce se stává lidská důstojnost, kterou lze ukazovat, podporovat, chránit, ale též nám může být dána lekce, prostřednictvím které získáme zkušenosti k nezaplacení. To vše vás přenese na novou úroveň sebekázně v myšlení i konání. Spravedlivým okem se pak budete dívat jinak na porušování předpisů a jakýkoliv druh ubližování. Celý měsíc je maximálně terapeutický. Může nám dopomoci oprostit se od hrdosti, což je jen skrytá forma strachu, a též zbavit se viny, kterou jsme si často uvalili sami na sebe. Tento měsíc vás propouští z určité povinnosti či závislosti. Oslavujte vaše svobodné nové já!

PRÁCE
V tomto chaotickém světě a čím dál rychlejším tempu se osvoboďte od nelogického úsudku, který vám namlouvá, že musíte nepřetržitě pracovat, dosáhnout dokonalých výsledků a být úspěšní. Udělejte si čas pro sebe a rozkryjí se různé alternativy. I na neznámé půdě se dokážete ujmout vedení a iniciovat věci, o kterých si myslíte, že by mohly být provedeny pouze jinými. Nyní vytváříte silné základy, budujete novou realitu. Motivujte se nadějí v život a láskou v srdci. Dopřejte jim prostor, abyste mohli být uklidněni a nasměrováni.

PENÍZE
Zanecháte-li jakékoli pochybnosti a úzkosti stranou, pak se vám otevřou oči do zcela nového světa a zajímavých možností. Tyto dny vás pošťuchují, abyste se přesunuli na další úroveň a zviditelnili svou potřebu, plán či sen. Tato impozantní energie vše rozpohybuje, záleží jen na vás, kterým směrem. Pamatujte si, spokojenost přitahuje spokojenost, stejně jako peníze přitahují peníze, láska lásku, ale bohužel to funguje i obráceně. Vina přitahuje vinu, boj jen další boj, totéž se týká žárlivosti, chamtivosti.

                                                     PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS NOVÝ FÉNIX ZDE.

                          K ROČNÍMU PŘEDPLATNÉMU MAGNETKA MANDALY HOJNOST ZDARMA!VZTAHY
Přátelé jsou hlavním aspektem tohoto měsíce. Někdo nebo něco vstoupí do vašeho života, aby vám řekl či ukázal, co v tuto chvíli nejvíce potřebujete vědět. Možná se otevře problém, nevyřešená záležitost, nebo snad současné přátelství ztratí svou jiskru. Vztah může skončit a nebo může být nedorozumění vyřešeno prostřednictvím upřímné a otevřené interakce. Snažte se být diplomatičtí, ohleduplní, tolerantní, laskaví a jemní.

ZDRAVÍ
Věnujte pozornost stavu fyzického těla, které si po náročných měsících vybírá svou daň. Aktuální emocionální rozpoložení vás upozorňuje na vaše nesrovnalosti a vnitřní konflikty. Je třeba pochopit, které z nevyjádřených pocitů vás stále dokola zotročují a zabraňují rozpoznávat vlastní identitu, a tudíž skutečnou sílu. Energie tohoto měsíce je hojivá a celkově uzdravující, ale jen pokud odstraníte situace, které nepřispívají k vaší pohodě.

Text: Lenka Lippertová Suchardová
Foto: www.pixabay.com

NECHTE SE INSPIROVAT ZAJÍMAVÝMI ČLÁNKY A PŘEDPLAŤTE SI NOVÉHO FÉNIXE, KTERÝ VÁM BUDE PRAKTICKÝM PRŮVODCEM I RÁDCEM NA CESTĚ SPOKOJENÝM ŽIVOTEM. NYNÍ NAVÍC ZA VÝHODNOU CENU 399 KČ Z 501 KČ.
PŘEDPLATNÉ SI OBJEDNEJTE PROSTŘEDNICTVÍM JEDNODUCHÉHO WEBOVÉHO FORMULÁŘE ZDE.Témata: láska vztahy zdraví numerologie předpověď práce peníze prognóza

Diskuse ke článku


Další články

Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.03.2019 - 31.05.2019

Praha

04.05.2019 - 05.05.2019

Sokolovna Praha Hostivař

15.05.2019 - 17.05.2019

3. lékařská fakulta UK v Praze, Syllabova posluchárna, Ruská 87, Praha 10

18.05.2019 - 19.05.2019

Betlémská kaple v Praze

26.05.2019

Novodvorská 803/82, 142 00 Praha 4

02.06.2019

Wuchterlova 5, Praha 6

Další akce
Nový Fénix - top články měsíce, zvýhodněné předplatné , 12 čísel za cenu 11 a získejte dárek zdarma.