PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ - CO NÁS ČEKÁ V BŘEZNU 2019 PODLE NUMEROLOGIE

PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ - CO NÁS ČEKÁ V BŘEZNU 2019 PODLE NUMEROLOGIE

V březnu se zaměřte na fi nance, kariéru a vaši osobní sílu a vyzařování ve světě. Nevyžadujte si pozornost násilím, nýbrž oceňte i to, co dělají jiní a nebo čeho by mohli dosáhnout. Buďte přemýšliví, přátelští a ochotní se učit. Zvláštní nervové napětí poodsune poklop k nevědomí a vaší vlastní kreativní síle. Nebojte se jí, neodporujte jí, ale se vší úctou ji přijměte jako dar k zajímavě jiným příležitostem. Nyní jste schopni vykonat obtížnou práci daleko snadněji, i když víte, jak těžce jste na tom museli pracovat. Užijte si to, co děláte. Nastal čas svou sebedůvěru, založenou na přesných informacích a správném pochopení, dynamicky prosadit. Ano, nyní přišla chvíle být tím, kým říkáte, že jste.

PRÁCE
Tento měsíc přináší povědomí o nějakém snu nebo cíli v životě. Pak záleží na vašem přístupu, buď budete s nadšením a vírou sledovat padající hvězdy a mít jasná splnitelná přání nebo zažijete střet s meteoritem, jehož váha i rychlost rozhodne o síle vytlačení a ztráty původní jistoty a brzké nastolení novější a šťastnější perspektivy. Máte tak k dispozici spoustu surové energie, kterou jen vy sami můžete přetvořit k užitku. Je pouze nutné upřesnit a defi novat, k čemu konkrétně má sloužit a jak má ovlivňovat vás i okolí.

PENÍZE
V tomto čase hraje důležitou roli ekonomika, a to nejen ta velká, státní či podniková, ale především vaše soukromá a rodinná. Je potřeba zkontrolovat rozpočet, prozkoumat výdaje a zvyky, kterých se stále držíte, a přitom vás stahují špatným směrem. Může se na vás usmát štěstí v podobě výhry či dědictví, ale též výhodné koupě či prodeje, investice do studia, podnikání apod. S menší či větší hromádkou peněz pracujte tak, abyste v budoucnu sklízeli úrodu.

                                                     PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS NOVÝ FÉNIX ZDE.

                          K ROČNÍMU PŘEDPLATNÉMU MAGNETKA MANDALY HOJNOST ZDARMA!VZTAHY
Během tohoto měsíce je blahodárné dojít k harmonii, rovnováze a klidu. Protiklady se budou každou chvíli přebíjet, jako je oheň a voda, válka a mír, nenávist a láska, nemoc a zdraví, poustevník a rodina… Náročnější budou ty vztahy, kde vázne komunikace nebo se někdo snaží o dominanci či manipulaci. Pokud však dokážete být tolerantní a povznést se nad své i něčí chyby, pak se rozproudí léčivá síla, která dokáže zázraky. Pokud vám vstoupí do života nový člověk, je velmi pravděpodobné, že se znáte z jiných časů.

ZDRAVÍ
Opozice bude hrát hlavní roli i v otázkách zdraví. Fyzická i psychická stránka budou neustále vybočovat ze svého středu a upozorňovat tak na to, co je opomíjeno či zneužíváno. Pokud narazíte na překážku v hlavě, objeví se zkrátka i jako bolest fyzická, ať bude v noze, ruce, páteři, zubu… Vše bude rychlé, zánětlivé a akutní. Zvláštní pozornost věnujte trávicímu systému, příjmu i vylučování, s naladěním se na vaše osobní potřeby a pocity těla. Do cesty vám vstoupí příležitost obrátit se na alternativní léčbu, akupunkturu, homeopatii, aromaterapii apod.

Text: Lenka Lippertová Suchardová
Foto: www.pixabay.com

NECHTE SE INSPIROVAT ZAJÍMAVÝMI ČLÁNKY A PŘEDPLAŤTE SI NOVÉHO FÉNIXE, KTERÝ VÁM BUDE PRAKTICKÝM PRŮVODCEM I RÁDCEM NA CESTĚ SPOKOJENÝM ŽIVOTEM. NYNÍ NAVÍC ZA VÝHODNOU CENU 399 KČ Z 501 KČ.
PŘEDPLATNÉ SI OBJEDNEJTE PROSTŘEDNICTVÍM JEDNODUCHÉHO WEBOVÉHO FORMULÁŘE ZDE.Témata: láska vztahy zdraví numerologie předpověď práce peníze prognóza

Diskuse ke článku


Další články

Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

08.01.2019 - 31.01.2019

Praha

26.01.2019 - 28.04.2019

Uherské Hradiště, Praha, Brno, Vrchlabí

22.03.2019 - 24.03.2019

Praha

30.03.2019 - 04.04.2019

Hotel Luna, Kouty 77, Ledeč nad Sázavou

26.04.2019 - 28.04.2019

KC City, Na Strži 65/1702, Praha 4

Další akce
Nový Fénix - top články měsíce, zvýhodněné předplatné , 12 čísel za cenu 11 a získejte dárek zdarma.