PORADNA ELIMINACE VLIVU NEGATIVNÍCH ZÓN

PORADNA ELIMINACE VLIVU NEGATIVNÍCH ZÓN

V minulém čísle Fénixe jste si mohli přečíst příspěvek „Jak na geopatogenní zóny “. Téma začíná být obzvláště nyní velmi aktuální, neboť jsme vystavováni většímu vlivu negativních faktorů, jako jsou geopatogenní zóny či elektrosmog z různých vysílačů a satelitů a technologických vymožeností, jejichž počet stoupá.
Na toto téma vzniká čím dál větší diskuse, a například na webu www.geopatogennizony.com v rubrice „Reference a zkušenosti“ lze najít aktuální příspěvky a informace.
Jeden z příspěvků je také od pana Jana, který na základě svých mimosmyslových schopností podrobil důkladnému zkoumání dva z přístrojů Somavedic, které byly vyvinuty na eliminaci vlivu negativních zón. Zde je shrnutí testů a výklad potřebných informací.

ZKUŠENOSTI S MODELEM SOMAVEDIC MEDIC 2017

Datum uvedení do provozu: 8. 10. 2016

Okruh aktivního působení: 75 metru
(v průměru, tvar pole: koule)
Vyzařující energie: ca 541 500 BE*
Analýzu nového přístroje Somavedic Medic 2017 jsem provedl po dvou měsících od zapojení přístroje. Ten je v provozu v mém bytě v centru jednoho z deseti největších německých velkoměst, kde zejména elektrosmogová zátěž je zde obrovská. Do bytu mi září, pro některé možná těžko představitelných, 21 cizích wi-fi sítí. To znamená, že pokud u mne v bytě eliminuje přístroj elektrosmog do 93 % a z toho konkrétně škodlivé wi-fi záření na 95 %, tak si můžete být téměř jisti, že pokud nebydlíte ve velkoměstě, přímo pod vysílačem GSM nebo vysílačem digitálního tv-radio vysílání či podobně, pak bude účinek na elektrosmog téměř 100 %.
Je třeba mít na paměti, že přístroje Somavedic jsou, co se léčení a práce na sobě týče, pouze pomocníci. Žádnou práci za nás neudělají, ale poskytnou nám dokonalé podmínky pro to, abychom se mohli léčit (či léčit druhé) a také abychom na sobě mohli více pracovat. Veškerá řešení všech našich potíží a disharmonií spočívají pouze uvnitř nás samých. Vše vnější je pouze odrazem vnitřního. Doporučuji, pokud si zakoupíte přístroj domů, jej mít v každém případě v jiné místnosti, než ve které spíte. Prvních dva až pět dnů – to je velmi individuální, se může stát, že budete mít problémy usnout, či se naopak budete budit dříve než obvykle. To není žádný negativní dopad. Jedná se o běžnou reakci těla na změny energie prostředí.

 

ZKUŠENOSTI S MODELEM SOMAVEDIC HARMONIE 2016

Datum uvedení do provozu: 25. 7. 2016

Kruh aktivního působení: 59,5 metru
(v průměru, tvar pole: koule)
Vyzařující energie: ca 326 500 BE*
Somavedic Harmonie mám již devět týdnů a následující analýza je vyhotovena na základě mých smyslových pozorování, mého mimosmyslového vnímání a mých radiesthetických měření.
O Somavedicu kolují různé superlativní informace a občas jsou mu přisuzovány až nadpřirozené schopnosti. Proto není divu, že jsem se setkal i s vážně míněními dotazy, zda Somavedic dokáže vyléčit i rakovinu. Takové domněnky jsou samozřejmě již přespříliš. A i z těchto důvodů jsem se zaměřil na zkoumání údajů ohledně působení Somavedicu na zdraví člověka. Přístroj však vytvoří nejlepší možné podmínky k léčbě všech onemocnění.
Z mnou zjištěných účinků přístroje vyplývají také další věci, jako například pozitivní vliv na klidný spánek, útlum stresu, útlum psychické i fysické bolesti, zlepšení nálady a mezilidských vztahů (v celém poli působení přístroje, ano i u sousedů pokud jsou v dosahu) Somavedic působí také pozitivně i na zvířata a rostliny – zkrátka vše živé.

 

Somavedic Medic 2017 je oproti modelu Harmonie mnohem výkonnější. Je určen do míst s vysokou koncentrací lidí a je vhodný do míst, kde probíhá léčba – a to jak alternativní, tak klasická. Přístroj Medic 2017 dokáže mnohem rychleji vyčistit prostor od všech negativních energií, a to platí jak pro energie gpz a elektrosmogu, tak pro negativní energie lidí. Přístroj Medic 2017 má také velmi elegantní design z čirého matně zbroušeného křišťálového skla. Oproti „fialové“ harmonii vydává silnější světlo v příjemné bílo-modré záři. Je také znatelně větší než Harmonie.

   

 Text: Jan a redakce, foto: Ivan Rybjanský, www.geopatogennizony. com

 Čakry - Somavedic


Jan

Psychotronik, fotograf a autor článků o energetických místech.

Témata: elektrosmog geopatogenní zóny Somavedic nebezpečné záření negativní zóny

Diskuse ke článku


Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.03.2019 - 31.05.2019

Praha

01.06.2019 - 30.09.2019

Žabí sklep zámku Valtice

11.06.2019 - 31.12.2019

Praha

05.10.2019

Novodvorská 803/82, 142 00 Praha 4

Další akce
Nový Fénix - top články měsíce, zvýhodněné předplatné , 12 čísel za cenu 11 a získejte dárek zdarma.