PORADNA ELIMINACE NEGATIVNÍCH ZÓN

PORADNA ELIMINACE NEGATIVNÍCH ZÓN

Zahlédli jsme v časopise zmínku o vyvinutém přístroji SOMAVEDIC, který údajně eliminuje a neutralizuje negativní civilizační vlivy. Slyšeli jsme, že pozitivně působí v případě zhoubných nádorových onemocnění.

Somavedic Vám samozřejmě jako ani žádný jiný v současné době na trhu dostupný přístroj rakovinu ani další závažná onemocnění nevyléčí! A výrobce samozřejmě ani nic podobného netvrdí. Přístroj však vytvoří nejlepší možné podmínky k léčbě všech onemocnění, a nejen to. V současné době je na trhu mnoho přístrojů, o kterých jejich výrobci tvrdí, že jsou schopny pomocí elektromagnetických a jiných frekvencí odstranit ten či onen problém či tu či onu nemoc. Faktem je, že žádný jiný přístroj na trhu, který by mi byl znám, nemá tak univerzální a efektivní působení jako právě Somavedic. Navíc jeho cena není až zas tak vysoká a může si jej dovolit prakticky každý. Zjistil jsem, že přístroj má pozitivní působení na klidný spánek, na tlumení stresu, psychické i fyzické bolesti. Přispívá ke zlepšení nálady a mezilidských vztahů (v celém poli působení přístroje, ano, i u sousedů, pokud jsou v dosahu :)

Máte i nějaké zkušenosti, jak Somavedic působí na zvířata a rostliny?

Somavedic působí na zvířata a rostliny, zkrátka na vše živé, pozitivně. U zvířat, která geopatogenní zóny (GPZ) hledávají, chvíli trvá, než si na Somavedic zvyknou. U sousedů, kteří mají kočky, trval rámus asi tři dny a noci, pak se ale vše uklidnilo. Příčinou rámusu nebylo až tak to, že by zvířata nějak trpěla – to samozřejmě ne, ale sousedi mají kromě koček i psa, takže soustavná neposednost koček, které přišly o svá oblíbená místa, vyvolala jisté dočasné mezizvířecí konflikty. V dosahu mého přístroje je také trávník, který se více zelená. V době před Somavedicem byl na některých místech přes léto vždy vysušenější.

U Somavedicu vidím ohromný potenciál v zemědělství, konkrétně v pěstitelství. Na polích osazených několika dostatečně výkonnými Somavedicy by buďto nebyl žádný výskyt plísní ani parazitů nebo by byl minimální. Nebylo by tedy třeba žádných chemických postřiků a pojem „ekologické zemědělství“ by se posunul na zcela novou úroveň. Věřím, že v budoucnu se tímto začne někdo zabývat.

Ve své analýze účinků přístroje Somavedic Harmonie jsem se zaměřil na ty účinky, které považuji za nejdůležitější. Určitě se najdou ještě další věci, které přístroj pozitivně ovlivňuje. Napadne-li vás něco, co bych mohl proměřit, napište mi email a údaje sem případně doplním. Závěrem bych ještě dodal, že se jedná o má vlastní zjištění provedená u mého vlastního přístroje Somavedic Harmonie. Vzhledem k tomu, že přístroje se ve své funkci kus od kusu neliší, jsou tato působení stejná u všech. Různé však může být pole působení přístroje, a to v závislosti na síle GPZ či elektrosmogu. Pokud by někdo bydlel nedej bože v těsné blízkosti sítě vysokého napětí, pak by mohl být dosah přístroje omezen výrazněji.

Somavedic je mocný pomocník, není však všemocný. Pokud jej tedy chcete využívat i za jiným účelem, než je eliminace GPZ a elektrosmogu – což je dle výrobce jeho primární účel, pak vězte, že chcete-li se vyléčit z těžké nemoci, nebo chcete-li duchovně růst, pak ten hlavní kus práce je vždy jen na vás samotných!

text: Jan - spolupracovník redakce
Senzibil, psychotronik, psychoterapeut nebo léčitel. Takzvané mimořádné (mimosmyslové) schopnosti, které jsou rozvinuty u Jana, jsou dle jeho slov ve skutečnosti schopnosti, které má v sobě každý a každý je prací na sobě může rozvinout. Záleží na míře rozvinutí a schopnosti efektivně pomáhat druhým v mnoha směrech jako poslání.

Web: www.homosignum.cz, www.somavedic.cz
www.geopatogennizony.cz


Jan

Psychotronik, fotograf a autor článků o energetických místech.

Témata: geopatogenní zóny Somavedic elektromagnetický smog eliminace elektrosmogu somavedic terapie a zdraví

Diskuse ke článku


Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.03.2019 - 31.05.2019

Praha

01.06.2019 - 30.09.2019

Žabí sklep zámku Valtice

11.06.2019 - 31.12.2019

Praha

05.10.2019

Novodvorská 803/82, 142 00 Praha 4

Další akce
Nový Fénix - top články měsíce, zvýhodněné předplatné , 12 čísel za cenu 11 a získejte dárek zdarma.