NUMEROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ PRO ROK 2017

Mottem roku 2017 je řeč čísel „JÁ“. Rok 2017 si ověřuje naši soběstačnost, proto budeme mít sklon dělat více věcí po svém.

NUMEROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ PRO ROK 2017

Rok 2017 (2+0+1+7 = 10 = 1+0 = 1 )

  • existence
  • sobeckost
  • nezávislost
  • soběstačnost
  • začátek, nová etapa života
  • vlastní proměna
  • změna bydliště, zaměstnání….
  • vybudování si pevné základny
  • vztahy s muži nebo silnými ženami

 Loňský rok 2016 byl pro mnohé z nás náročný. Devítkový součet nám chtěl ukázat, čím vším jsme zbytečně obklopeni a zahlceni. Měli jsme na výběr ze dvou možností, jedna z cest byla klidnější, protože jsme si sami dobrovolně uvědomili, čeho se zbavit a druhá cesta byla příliš klikatá, ostrá, hrbolatá a všelijak nevlídná, abychom konečně dospěli k závěru, že toto už k našemu životu nepatří. Kdo se rozhodl pro první cestu, má i nyní dostatek energie a sil, koho potkala cesta druhá, odpočiňte si, protože mozek i tělo je unavené.

Byl to tedy velmi očistný rok. Každý z nás se prohraboval ve své vlastní popelnici. Čím vícekrát jsme usoudili a řekli zázračné slovíčko „NE“ – už to nechci, už to nepotřebuji, už je to staré, zbytečné… O to více jsme si tu svou popelničku vyprázdnili, vycídili a stávající srovnali do šuplíků. S tímto minimem jsme připraveni jít dále. Hurá, oslavujte sami sebe, že jste to zvládli, pochopili a že jste přežili.

Hlavním tématem letošního roku je zaměřit se na své „JÁ“. Každý z nás bude na začátku roku malinkatou spermií, která se potřebuje zorientovat v prostoru, čase i možnostech a zjistit: „Kdo jsem? Kde je můj cíl? Kudy se tam dostanu?“

Jedná se tudíž o sobecké uvědomění si, že existujete a že chcete existovat i dále. A v jakém stavu se nyní nacházíte. Jste spokojeni? Co pro sebe můžete udělat, abyste byli? Seberte veškerou sílu a staňte se zdravou, silnou a životaschopnou spermií, která bude dále plodit. Soustřeďte se na sebe, co k životu potřebujete a doteď jste to postrádali.

Součet z roku 2017 nám dává jedničku. K tomu, aby jednička poznala své síly a schopnosti, potřebuje být více času sama se sebou, odizolovaná od každodenní rutiny, od rodiny či přátel. Nebojte se říct, že nemáte náladu na setkání, že netoužíte jet na pravidelný víkend strávený na chalupě, že nemáte chuť jíst něco, co bylo dosud normální, případně časté a tak podobně.

V první čtvrtině roku budeme takzvaně přeprogramovávat náš software, naše myšlení. Zvládli jste dojít až sem, tak se nebojte změn. Tyto změny se však na začátku budou týkat vašeho mozku, kde se odehraje jeho rekonstrukce a aktualizace. Na povrch budou vystupovat ty překážky, které do vás buď byly vloženy výchovou rodičů, školy či systému, ale též vaše vlastní nastavení v předsudcích, dogmatech, představách, zákazech. Chcete se tím i nadále omezovat? Buďte semínkem, které se rozhodlo najít si půdu, která je mu příjemná. Vypusťte kořeny takovými směry, kterými vás napadne, protože vás to baví. Z půdy si dovolte vzít to, co vám chutná a dělá vám dobře. Nehledejte podporu, nenajdete ji. Sami zjistěte, kdy a čím potřebujete zalít, abyste existovali. Překročte své dosavadní mentální hranice, dovolte si být jiní. Objevujte, experimentujte, případně i zdravě riskujte. Zapalte v sobě oheň, tu vnitřní sílu, která vám pomůže růst svým vlastním směrem i tempem a do svých vlastních tvarů.

Druhá čtvrtina roku nám chce ukázat, že život není jen dravý boj, ale i radost a hra. Jako když si malé dítě najde zálibu v jakékoliv věci, i když je to z pohledu dospěláka hloupost. Buďte zase malou holčičkou, chlapečkem, hrajte si a tvořte, zpívejte, malujte, tančete, do žaludku dávejte spoustu dobrot. Staňte se labužníky života, vychutnávejte každou chvilku, obdivujte všechny krásy kolem sebe, přírodu, lidi, věci, umění… Koukněte na sebe do zrcadla, vidíte se jako šťastné dítě? Pokud ne, tak pro to něco udělejte. Neočekávejte, že to za vás udělá někdo jiný.

Ve třetí čtvrtině roku se již stáváme moudrým a zodpovědným dospělým. Už jsme se našli a je potřeba zařídit vše prakticky, uvést svůj život do nového chodu rytmu. Vaše nové originální „JÁ“ nyní potřebuje chvíli oddechu. Klid přinese vybudování si takového systému, který je po chuti vám a dá se skloubit s okolím a s takovými lidmi, se kterými se dokážete domluvit. Tento proces vám na nějakou dobu zaručí bezpečí, jistotu, pohodu, smíření, vnitřní klid a celkovou spokojenost s tímto stavem. Protože jste uvážlivější a přemýšlivější, začnete hledat hlubší smysl sebe, života, práce, partnerství. Už se nebudete zajímat jen o lesklý obal nebo úžasnou hračku, dívat se na falešnou hru, ale chcete směřovat ke konkrétnímu bodu a žít tak, abyste uspokojili svou duši.

Poslední čtvrtina roku je velmi nabíjející pro ty, kteří se už nestydí být sami sebou. Je to i částečně agresivní část roku, kterou můžeme přirovnat k porodu, zrození a nadechnutí se, boj o přežití. Plakat jako novorozenci už nemusíte, protože umíte komunikovat. Tudíž nemlčte a vyjádřete svou libost, či nelibost s něčím, někým. Ocitnete se možná v situaci, kdy se buď budete muset ozvat a nebo ztratíte něco, na čem vám velmi záleží – věc, partnera, přítele, zaměstnání, bydliště…. Najděte si nové přátelé, se kterými budete na jedné vlně a sdílet společné myšlenky i potřeby. Zakončete rok s dobrým pocitem, že už se znáte, víte, v čem jste šikovní a schopní, co vám vyhovuje, a co ne, v jakém prostředí se cítíte dobře, s jakými lidmi je vám příjemně, umíte si prosadit svou myšlenku nebo potřebu, dokážete komunikovat i s těmi lidmi, se kterými vám to dřív nešlo.

Poslední měsíce roku si zasloužíte postavit se na stupně vítězů, protože máte za sebou několikaměsíční přípravu. Oceňte se za své snažení.

V novém roce na vás tedy čeká mnoho nových možností – změna bydliště, nová práce, finanční investice, láska na první pohled… Plánujte, organizujte a realizujte nápady své i druhých. Tento rok vám poskytne určitý oddech od přemíry odpovědnosti z loňského roku. Pokud přijdou překážky a omezení, nenaříkejte, berte to jako zkoušku vaší síly, nezávislosti, vůle a odhodlání. Nepochybujte o sobě a ani nehledejte podporu a povzbuzení u jiných. Osvoboďte se od všech dřívějších pravidel, myšlenkových a emočních vzorců (například tvrdohlavost, vznětlivost, nedbalost, závislost..), a pak své představy a sny uskutečníte bez velké námahy, některé k vám dokonce přijdou samy jako ocenění za správné nalezení své cesty, například vás někdo navrhne na vyšší post, dostanete zprávu, která bude znamenat příjemný životní zlom a nebo se potkáte s někým, kdo vám něco nabídne. Nebojte se a hledejte, poznávejte, cestujte, komunikujte, dejte o sobě vědět, jen díky tomu se dočkáte pozitivní změny.

  Text a foto: Lenka Suchardová, numeroložka, lektorka a poradkyně, www.numerologie-suchardova.eu


Lenka Lippertová Suchardová

Numerologií propojuje s dalšími naukami (astrologií západní i východní, čínskou medicínou….). Věnuje se poradenství a vzdělávání v oblasti životního stylu a rozvoje osobnosti.

Témata: prognózy numerologická předpověď Lenka Suchardová numeroložky numeroložky Česko rok 2017 rok 2017 předpovědi numerologie a věštba

Diskuse ke článku


Další články

Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.01.2020 - 31.12.2020

Praha

01.01.2020 - 31.12.2020

Praha

16.03.2020 - 31.05.2020

Praha

09.06.2020 - 17.06.2020

Praha

22.08.2020

TOP HOTEL, Blažimská 4, Praha 4

18.09.2020 - 20.09.2020

Výstaviště Praha Holešovice

Další akce