Intenzivní cvičení ZY Qigong/čchi-kung s Tamarou Martynovou

30.03.2019 - 04.04.2019

Kraj akce: Vysočina

Místo akce: Hotel Luna, Kouty 77, Ledeč nad Sázavou

Lektor: Petr Kochlík, Tamara Martynová

Organizator: www.zy-qigong.cz

Retreat - šestidenní intenzivní cvičení s vynikající zahraniční lektorkou, autorkou mnoha knih o ZY Qigong (Čung-juan čchi-kung), které vyšly i v češtině (viz zde), paní Tamarou Martynovou.

Retreat je možnost, jak se pomocí intenzivního cvičení s velmi zkušeným lektorem posunout o velký kus dál. Tamara Martyonvá přijala pozvání do ČR již potřetí, její retreaty jsou ale vždy silným zážitkem, inspirací a motivací ke cvičení na dlouhou dobu.

Tamara je velmi precizní učitelka, která byla velmi blízko prof. Xu Mingtang, již od dob, kdy začal vyučovat na západě mimo Čínu. Absolvovala s ním nepočítaně seminářů a retreatů, včetně těch v Shaolinu, z nichž mnoho také překládala.

Tamara je také spoluautorkou prakticky všech dosud vydaných knih o ZY Qigong, včetně těch, které vyšly v českém a slovenském překladu. Tamara je velmi precizní lektorka, která dokáže vysvětlit smysl i těch nejmenších detailů cviků. Má také bohaté zkušenosti z vlastní praxe a její retreat je vždy velký zážitek a velká motivace pro vlastní cvičení.

Pro její vysokou odbornost a zkušenosti jí Mistr svěřil výuku a přezkušování nových instruktorů I.-III. stupně. První instruktorský kurz v ČR bude navazovat na retreat.

Tamara přednáší v ruštině, bude zajištěn překlad do češtiny.

Více zde: https://www.zy-qigong.cz/news/retreat-tamara-martynova-kouty/


PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes formulář na webu nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz.