Cesta Brandon Bays

26.04.2019 - 28.04.2019

Kraj akce: Praha

Místo akce: KC City, Na Strži 65/1702, Praha 4

Lektor: Brandon Bays

Organizator: www.brandonbays.cz

Zažijte 3 intenzivní dny, které vám změní život. Naučíte se jedinečnou metodu CESTA s její autorkou Brandon Bays.

Seminář je simultánně tlumočený do českého jazyka. Každý účastník si může objednat tlumočení již při vyplnění přihlášky.

Seminář je praktický workshop. Nástroje, které se naučíte můžete používat nadále ve svém životě a pomoct tak i svým blízkým. Zkušení trenéři a terapeuti Cesty vám budou po celý čas k dispozici a postarají se o to, abyste čas strávený na semináři využili na maximum.

Proces Cesty vás zavede ke konkrétním buněčným vzpomínkám, pomůže vám je odkrýt, vyčistit a tím se osvobodit. Ve vašem těle se díky tomu nastartuje zcela přirozený proces samoléčby a vaše bytí zažije pocit bezmezné radosti, míru a jednoty, která je vaší pravou podstatou.

Desetitísíce lidí z celého světa, různého věku, profese, společenského postavení apod. Používají dnes Cestu k nalezení skutečné svobody ve vlastním životě. Nalézají své vlastní odpovědi a nejhlubší pravdy a zažívají hluboké emocionální a fyzické léčení na buněčné úrovni. Výsledky tohoto procesu jsou transformující a trvalé!

Nedělní seminář Pokročilé nástroje vede zkušený lektor Arnold Timmerman. Závěrečná integrace je opět pod vedením Brandon Bays.