VESNA Hudební a taneční show

21.11.2018 - 21.11.2018

Kraj akce: Praha

Místo akce: Praha - Obecní dům, Smetanova síň

Lektor:

Organizator: www.vesnashow.cz

Jedinečná podívaná na originální hudební a taneční show dívčí kapely Vesna s výjimečnými hosty, mezi něž patří Vojtěch Dyk, Casey Driessen, Věra Martinová nebo Terezie Kovalová. To je Vesna show, na níž zazní i věhlasný orchestr Symphony Prague.

Zraku i uměleckému procítění zalahodí nejenom nápaditá a bohatá scénografie inspirovaná mystériem Alfonse Muchy, ale také taneční performance týmu diVize. Během večera nabitého explozí prožitků a rozbití zrcadel, které nám zabraňují spatřit vlastní tvář, ožijí slovanské příběhy a mýty, které nám od dávnověku kolují v krvi.

Těšit se můžete na snovou scénografii, módní podívanou, explozi prožitků i rozbití zrcadel, které nám dovolují spatřit vlastní tvář. Písně, které během večera zazní, budou plné obrazů přírody, slovanských motivů a ženství. Písně vycházející z folklóru propojené s klasickou hudbou a elektronikou nabízí paletu prožitků reflektující naše kořeny.

Dívčí kapela Vesna uvádí jedinečnou hudební a taneční show, při příležitosti vydání debutového alba, doprovázenou symfonickým orchestrem Symphony Prague. V rámci show vystoupí multi-žánrový zpěvák a herec Vojta Dyk, který s Patricií Fuxovou zazpívá nový singl kapely Vesna Láska z Kateřinic, královna českého country Věra Martinová, americký houslista nominovaný na GRAMMY v roce 2007 Casey Driessen, výjimečná hudebnice a violoncellistka Terezie Kovalová a tanečníci z kreativního týmu diVize.

V závěru večera proběhne křest debutového alba kapely Pátá Bohyně a stejnojmenné knihy Patricie Fuxové, která zároveň, jako iniciátorka, slavnostně zahájí projekt na podporu ženské autenticity Jsem Žena #Jsembohyne.

Víc informací :  www.vesnashow.cz