SEMINÁŘ ČÍNSKÉ IMAGE MEDICINE

08.11.2018 - 11.11.2018

Kraj akce: Praha

Místo akce: Etnosvět, Legerova 40, Praha 2

Lektor: Prof. Olga Markovna Smirnova (RU)

Organizator: www.zy-qigong.cz

Poprvé v ČR bude možné absolvovat seminář Čínské Image Medicine (CIM).

CO JE ČÍNSKÁ IMAGE MEDICINE (CIM)? CIM je moderním a inovativním směrem ve vývoji tradiční čínské medicíny (TCM), ale její kořeny vyrůstají z nejstarší, první lékařské školy v historii TCM - "Školy Bien Que“, která byla založena velkým čínským lékařem Bien Que (407-310 př. n.l.).
Tento způsob léčení je založen na „obrazném myšlení“, zabývá se výzkumem a aplikací obrazů mysli pro diagnostiku, léčbu a profylaxi onemocnění. Kolem každé buňky těla je biopole. Obrazy mysli jsou biomagnetickými poly, které náš mozek může okamžitě vnímat. V CIM jsou speciální metody pro rozvoj mimořádné citlivosti našich rukou a těla a schopnosti vnitřního vidění. CIM využívá schopnosti mysli a vědomí vnímat obrazy mysli a měnit je a tím měnit stav pacienta.

Zkušenosti z několika desítek let výzkumů a aplikací CIM ukazují, že tato metoda je úspěšná například při léčení těchto chorob: Crohnova choroba, astma, cysty vaječníků, myom dělohy, srdeční arytmie, vysoký krevní tlak, chronický zánět prostaty, různé tipy chronických onemocnění žaludku a střev a další chronická onemocnění.
(Použity materiály z webu https://kundawell.com/en/image-medicine).

Seminář CIM vedený Olgou M. Smirnovou bude první možností v ČR učit se od kvalifikovaného odborníka. Vyučované metody si každý bude moci hned vyzkoušet, aby je pak mohl používat při zlepšování svého zdraví, nebo zdraví svých blízkých.

Seminář je proto určen pro širokou veřejnost. Nejsou předpokládány znalosti čínské medicíny. Předchozí absolvování kurzu qigongu není podmínkou účasti na semináři CIM, ale je určitě výhodou.

LEKTOR: Prof. Olga Markovna Smirnova (RU) - vynikající lektorka s mimořádnými schopnostmi a znalostmi a špičková terapeutka z Beijing Medical Research Kundawell Institute, blízká spolupracovnice prof. Xu Mingtang, ředitele Pekingského lékařského výzkumného institutu "Kundawell", který je zakladatelem CIM a také hlavním představitelem školy qigongu (čchi-kung) Zhong Yuan Qigong (Čung Jüan Čchi-kung).
Na semináři bude zajištěn překlad z ruštiny do češtiny.

 

KURZOVNÉ: 6000 Kč (230 euro).
PŘIHLÁŠENÍ a INFORMACE: Přihlásit se lze vyplněním a odesláním přihlašovacího
formuláře zde:
https://www.zy-qigong.cz/news/seminar-image-medicine-olga-markovna-smirnova/

nebo zde:

https://www.zyq-cr.cz/news/seminar-image-medicine-olga-markovna-smirnova/


Další informace získáte na emailu zy-qigong@email.cz.