FESTIVAL EVOLUTION

22.09.2018 - 23.09.2018

Kraj akce: Praha

Místo akce: Výstaviště Praha Holešovice

Lektor: www.festivalevolution.cz

Organizator: Festival Evolution

Festival Evolution vám v září nasadí brouka do hlavy. Tam nesmíte chybět! Na konci září se Výstaviště v Holešovicích opět promění v zónu zdravého životního stylu. 22. a 23. září se zde bude konat tradiční Festival Evolution, který každého půl roku přiláká všechny, kteří žijí aktivně a zdravě, záleží jim na okolním pros

Podtitul „Festival, který vám nasadí brouka do hlavy“ také mnohé napoví. „Výjimečný formát a multižánrový charakter festivalu umožní propojit tu část života, která se nám může zdát příliš emoční či spirituální, s tou, která naopak působí příliš racionálně. Každý rok se vám snažíme nabídnout něco nového, dáváme prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a aktuálním tématům, abyste si z festivalu mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci nebo konkrétní výrobky,“ říká o akci její zakladatel Ctirad Hemelík.
Na festivalu se představí více než 250 českých i zahraničních vystavovatelů s produkty a službami zaměřenými na bio styl, eko trendy, zdravý životní styl a osobní rozvoj. A pozadu nezůstane ani programová nabídka, během dvou dnů ve festivalovém programu vystoupí přes 120 účinkujících.
Festival je největší přehlídkou certifikovaných biopotravin, svou speciální sekci zde nově budou mít raw potraviny, fair trade výrobky i konopné speciality. Mezi vystavovateli budou i specialisté na veganskou, vegetariánskou nebo bezlepkovou stravu, producenti zdravých potravin, rodinné firmy a farmy. Připravena je rozsáhlá food zóna, ve které můžete ochutnat nabídku z tradiční kuchyně i ze specialit různých stravovacích směrů.

Více na www.evolution.cz
Název: FESTIVAL EVOLUTION 2018 | podzim
Kdy: 22. – 23. 9. 2018
Kde: Výstaviště Praha Holešovice
Web: www.evolution.cz
E-mail: festival@evolution.cz