JAK SE ODTRHNOUT OD MATRIXU? pokračování

Slovo „Matrix “ se dnes používá pro několik různých úrovní systému iluzorní reality... A jak se z Matrixu v dnešní době vymanit?

JAK SE ODTRHNOUT OD MATRIXU? pokračování

                                 „Co je to Matrix? Tak, aby to pochopil každý laik, Matrix je svět.“
                                          — Morfeus (postava ze stejnojmenného filmu Matrix)

ZAČNĚTE ZMĚNOU KAŽDODENNÍCH NÁVYKŮ
Matrix se dle zdání a jakoby může shodovat se všehomírem (vědecky takzvaným Vesmírem), je zde však jeden rozdíl, a to dost podstatný. Matrix není ta skutečná verze světa, je jeho jakousi „virtuální“ náhražkou. Domnívám se, že zcela se odpoutat od Matrixu není možné. Je ale možné výrazným způsobem snížit svoji závislost na něm. Stačí jen chtít a začít na tom vědomě pracovat a každý může svou závislost na Matrixu snížit. Je dobré začít na tom pracovat komplexně. Tím mám na mysli jak vědomou práci na sobě, tak změnit návyky v každodenním životě. Tím hlavním návykem je bezpochyby jídlo. Dnes máme stále více možností koupit si potraviny bez chemie. Stále je zde více malých pěstitelů a obchodů se zdravou výživou, kde lze zakoupit kvalitní potraviny, které se stávají stále více cenově dostupnými. Další věc je také změna jídelníčku a množství spořádaného jídla. Ruku na srdce, kdo z nás v tom nemá rezervy?

        RÁDI BYSTE ČETLI VÍCE PODOBNÝCH ČLÁNKŮ? PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS NOVÝ FÉNIX ZDE.

                          K ROČNÍMU PŘEDPLATNÉMU MAGNETKA MANDALY HOJNOST ZDARMA!

PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK JE KLÍČ
Kontrola toku myšlenek je doslova klíčem k ovládnutí vesmíru. Pokud se plně soustředíme na přítomnost (Tolleho „moc přítomného okamžiku“), odpojujeme se od sítí Matrixu. Z funkčních technik zde pomáhá například Rádžajóga. Tu aplikovali úspěšně jak Květoslav Minařík, tak Eduard Tomáš. Oba dva byli na Matrixu závislí minimálně, a můžeme říci, že ve své době dokázali téměř nemožné.

Text: Jan
Foto: www.pixabay.com

ZAJÍMÁ VÁS, JAK SNÍŽIT ZÁVISLOST NA MATRIXU NA MINIMUM? PŘEČTĚTE SI CELÝ ČLÁNEK V DUBNOVÉM ČÍSLE NOVÉHO FÉNIXE.


Jan

Psychotronik, fotograf a autor článků o energetických místech.

Témata: matrix iluze konzumní společnost konzum Matrix iluzorní realita alternativní styl života snižování závislosti závislost transformace a matrix životní styl

Diskuse ke článku


Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.01.2020 - 31.12.2020

Praha

01.01.2020 - 31.12.2020

Praha

18.09.2020 - 20.09.2020

Výstaviště Praha Holešovice

21.09.2020 - 29.09.2020

Praha

21.08.2021

TOP HOTEL, Blažimská 4, Praha 4

Další akce
Top články měsíce v Novém Fénixu.