HOROSKOPY NA ZÁŘÍ


Nahlédněme do zvěrokruhu, co očekávat a čemu se lze těšit v měsíci září. 

znamení beran

BERAN 20. 3.–20. 4.

Budou v období Panny silně ovlivňováni zemským živlem, budou tedy více uzemňováni a donucováni k větší opatrnosti a vytrvalosti. V druhé polovině měsíce jim nové svěží akční impulzy dodá Mars z Vodnáře, ale energie v období Vah je bude přece jen nutit k větší uvážlivosti.

znamení býk

BÝK 20. 4.–21. 5.

Býci si mohou užívat příjemného babího léta v přírodě či na zahrádce, avšak pokud se narodili v prvních dnech znamení, možná již nyní prožívají větší či menší změny ve svém životě, které Býkům toužícím po stálosti a stabilitě mohou být zpočátku proti srsti, ale brzy poznají, že vše se odehrává k jejich dobru.

znamení blíženci

BLÍŽENCI 21. 5.–21. 6.

Pro vás, Blíženci, bude překrásný čas zábav, společenských příležitostí, radosti z komunikace i tvůrčích nápadů, jistě se váš elán nenechá pohltit přehnanou kritičností okolí. Musíte si ale dát pozor na ukvapené sliby a bezuzdné záplavy výřečnosti, mohlo by vám uletět něco, čeho byste pak třeba litovali.

znamení rak

RAK 21. 6.–22. 7.

Raci narození kolem 22. 6. budou ještě klopýtat pod vlivem Saturna v protilehlém znamení (Kozoroh), ale naopak zrozenci 7.–11. 7. jistě prožijí mimořádně příznivé období přející realizaci jejich snů a přání. V čase Panny se budou Raci cítit v silném bezpečí zemských znamení a nebudou tolik prožívat obvyklé emocionální výkyvy.

znamení lev

LEV 22. 7.–23. 8.

Především Lvi narození v srpnu se mohou oddávat spontánním a radostným zábavám, divadlu, vzletné komunikaci. Uvědomí si, že život je jenom hra a pokud ji prožijí s radostí a láskou a nenechají se deptat kritikou zemského živlu, i obtížnější situace zvládnou s hravou lehkostí, a to obzvláště v čase Vah.

znamení panna

PANNA 23. 8.–23. 9.

Panny zrozené kolem 24. 8. se nemusí bát ani podstatnějších změn ve svém životě, spolehlivý Saturn je podepře, pomůže jim příznivé změny prosadit a ukotvit. Lidé narození kolem 8. 9. budou potřebovat vlivem protilehlého Neptuna úlevu a únik z úmorných pracovních závazků a povinností. Pobyt u moře pro ně bude velmi prospěšný.

znamení váhy

VÁHY 23. 9.–23. 10.

Váhy si budou užívat příjemných počátků podzimu, milého setkávání s přáteli po návratu z prázdnin, ale budou hůře snášet opětovné tlaky povinností každodenního života a budou mít co dělat, aby se zase dostaly do potřebné rovnováhy. Srovnají se až v druhé polovině září, díky působení Marta i Slunce ve svém vlastním znamení.

znamení štír

ŠTÍR 23. 10.–22. 11.

Štíři se mohou s výhodou pustit do nových projektů nebo do nových milostných dobrodružství díky přítomnosti šťastného Jupitera v jejich znamení, bude se jim dařit zvláště od 10. září, kdy vstoupí do jejich znamení další dobroděj a planeta lásky Venuše, která přeje silným a hlubokým vášním. Jistou uvážlivostí v tomto směru bude působit harmonický aspekt Saturna z Kozoroha.

znamení střelec

STŘELEC 22. 11.–21. 12.

Střelcům se někdy nepodaří příliš razantní rozběh za svými záměry, mohou uvíznout v sítích panenského rozvažování, kritizování a analyzování, nekonečných pro a proti, nebo se jen tak oddávat snění o vábných a dalekých dobrodružstvích (ozářeno Neptunem z Ryb). Měli by si též dát pozor na svou příslovečnou prostořekost, mohla by být nelibě nesena jejich okolím. Až čas Vah jim dodá nový vítr a umožní jít rovnou za svými cíli.

znamení kozoroh

KOZOROH 21. 12.–21. 1.

Kozorozi nejlépe udělají, když se budou zabývat smysluplnou prací nebo si dopřejí výlet do skal, zdolávání skalních útesů jim dá zapomenout na strasti a ústrky každodenního života. Lidé narození kolem 11. 1. budou podrobeni, díky Plutovi na svém Slunci, hluboké vnitřní transformaci, ne nepodobné mdlobám nebo stavům blízkým zmrtvýchvstání.

znamení vodnář

VODNÁŘ 21. 1.–18. 2.

V první zářijové dekádě budou Vodnáři hrát roli více pozorovatelů než aktérů, zemské znamení Panny pro ně bude málo tvůrčí. Pak ale přijde do jejich znamení akční planeta Mars, která je silně oživí a zaktivizuje po všech stránkách. A vzdušné znamení Vah ve třetí dekádě dále podpoří jejich rozlet, tvořivost a průzkumného ducha.

znamení ryby

RYBY 18. 2.–20. 3.

Ryby se budou přímo koupat ve slastných pocitech lásky a zamilovanosti směrovaných k jedné osobě nebo k celému světu díky příznivému ozáření Venuší a Jupiterem ze znamení Štíra. Jen Slunce v protilehlé Panně je bude trochu držet na zemi, aby se samou láskou a štěstím nerozpustily a myslely i na pozemské úkoly každodenního života.

 

Připravila Ing. Kateřina Marie Posoldová, astroložka, ilustrace: fotolia.com

Horoskop byl zveřejněný v čísle 9/2018

 

Co vaše znamení čeká v měsíci říjen se dozvíte v čísle 10/2018, vychází 26. 9. 2018.

Objednejte si předplatné Nového Fénixe ještě dnes.

 

 


Témata: astro horoskop znamení horoskopy na září prognózy vztahy zdraví práce peníze

Diskuse ke článku


Další články

Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.03.2019 - 31.05.2019

Praha

04.05.2019 - 05.05.2019

Sokolovna Praha Hostivař

15.05.2019 - 17.05.2019

3. lékařská fakulta UK v Praze, Syllabova posluchárna, Ruská 87, Praha 10

18.05.2019 - 19.05.2019

Betlémská kaple v Praze

26.05.2019

Novodvorská 803/82, 142 00 Praha 4

02.06.2019

Wuchterlova 5, Praha 6

Další akce
Nový Fénix - top články měsíce, zvýhodněné předplatné , 12 čísel za cenu 11 a získejte dárek zdarma.