HOROSKOPY NA PROSINEC A LEDEN


Nový Fénix vám každý měsíc přináší aktuální horoskop. Chcete vědět, co vás čeká a být o krok napřed? Nahlédněte do zvěrokruhu a zjistěte, co očekávat a čemu se naučit v prosinci 2018 a lednu 2019.

znamení beran
BERAN 20. 3.–20. 4.
Berani, zejména pokud se narodili koncem svého znamení, budou v prosinci jiskřit novými láskami, ale hrozí i bleskové ukončování vztahů a možnost setkat se s partnerem z minulých inkarnací, s nímž mají ještě nedořešené záležitosti. V lednu vstupuje Mars do jejich znamení a s ním přijde nová vitalita i sebestředná bojovnost, avšak se vstupem Slunce do Vodnáře mohou být Berani odkázáni do patřičných mezí institucemi vyšší kategorie.
znamení býk
BÝK 20. 4.–21. 5.
Býci si trochu oddechnou, bouřlivý Uran se na čas vrátil z jejich znamení zpět do Berana, ještě chvíli si mohou lebedit ve svém navyklém pohodlném způsobu života. O Vánocích se mihne kolem nějaké to harašení, pozor, ať jim nepřeroste přes hlavu a raději ať zůstane při snění o galantních dobrodružstvích. V lednu pak budou býčí mlsné jazýčky pokračovat bez výčitek ve svátečním hodování.
znamení blíženci
BLÍŽENCI 21. 5.–21. 6.
Blíženci v prosinci zasednou ke knihám a různým informačním prostředkům, musí si ale dát pozor na původ a účel informačních zdrojů a naučit se dobře rozlišovat jejich kvalitu, jinak jim hrozí chaos v hlavě i v srdci. V lednu budou Blíženci potřebovat uniknout z celého toho intelektuálního kolotoče, více otevřou svá srdce vztahům k nejbližším nebo odletí někam do teplých krajin.
znamení rak
RAK 21. 6.–22. 7.
Ať už budou Raci obrněni ve svých ulitách, jak chtějí, v prosinci se jich mohou velmi silně dotknout osudové události mnohdy spjaté s partnerskými a jejich náhlými zlomy. Své záležitosti se jim nakonec podaří vyřešit s přehledem, citlivě a energicky. V lednu pak budou mít k dispozici o něco méně energie, se vstupem Slunce do Vodnáře se objeví nové výzvy spojené s péčí o sebe nebo o blízké osoby.
znamení lev
LEV 22. 7.–23. 8.
Lvi budou mít v prosinci dostatek elánu k plnění vůdčí úlohy, bude se jim dařit při studiích, intelektuální, duchovní nebo přednáškové činnosti. Vánoční čas jim sice může zamotat hlavu citovým napětím v rodině, avšak v lednu zase ovládnou sebe i své okolí a nová lednová předsevzetí budou plnit hladce, s hrdostí a pýchou sami nad sebou, jak všechno skvěle dokážou nejlíp ze všech.
znamení panna
PANNA 23. 8.–23. 9.
Panny budou mít v prosinci mimořádně zamotanou hlavu ze všech těch vánočních příprav a přemíry práce všeho druhu. Bude asi zbytečné jim radit návštěvu wellness nebo podobných zařízení. Panny, myslete raději na své zdraví a pohodu a zbytečně se nestresujte! Až lednový čas pomůže Pannám k opětnému ukotvení. Slunce v konjunkci se Saturnem jim dodá klidnou sílu k plnění seznamů novoročních předsevzetí.
znamení váhy
VÁHY 23. 9.–23. 10.
Venuše v opozici k Uranu na konci Vah může v prosinci rozhoupat jinak poklidné zrozence ve Vahách, vzestupy i pády, nové lásky i rozchody. O Vánocích se vše zklidní díky jakémusi podrobení, uzavření se do sebe, za každou cenu bude znovu nastolena pohoda. V lednu se mohou Váhy dostat do sporu s institucemi nebo nadřízenými, řešení všech nepříjemností bude lépe nechat na únor. Se vstupem Slunce do Vodnáře se Váhy opět obrní svým pověstným šarmem a diplomacií.
znamení štír
ŠTÍR 23. 10.–22. 11.
S Venuší ve svém znamení a Neptunem a Marsem ve spřátelených Rybách budou mít Štíři možnost využít všech svých schopností k pletkám a zápletkám i k hlubokým prožitkům lásky. Dobří budou i v povolání, sportu a různých aktivitách. Se vstupem Slunce do Kozoroha (21. 12.) si budou muset dávat pozor na podvody v obchodní a finanční sféře. V lednu pak, díky své jasnozřivosti, dají vše zase do pořádku, ale pozor na přehnanou dobročinnost!
znamení střelec
STŘELEC 22. 11.–21. 12.
Přes silné energie, které budou mít Střelci v tento čas k dispozici (Slunce, Jupiter, Merkur v jejich znamení), musí si dát pozor, aby jejich aktivity nebyly příliš zmatené (Neptun a Mars v Rybách, v neharmonickém aspektu k Slunci a Jupiteru ve Střelci), pozor, aby se příliš rychle nehnali za pofidérním cílem a pak si neřekli něco jako „já jsem to vlastně vůbec udělat nechtěl…“. Až přejde Slunce do znamení Vodnáře, ze Střelců se opět stanou rytíři a básníci.
znamení kozoroh
KOZOROH 21. 12.–21. 1.
Kozorozi, zvláště pokud se narodili koncem znamení (do 20. ledna), mohou prožívat své drsné, trochu křečovité podzimní lásky, které však již se vstupem Slunce do Kozoroha dostávají pod kontrolu. V lednu se Kozorozi mistrně chopí opratí a budou citlivě, s nápaditým humorem, ale pevně řídit sebe, svou domácnost i širší společenství, které mají na starosti. Se vstupem Slunce do Vodnáře se projeví jejich mateřská stránka a oni budou s láskou opatrovat všechny své svěřence.
znamení vodnář
VODNÁŘ 21. 1.–18. 2.
Vodnáři narození v lednu budou mít k dispozici silné energie vzestupu, pokud budou jejich cíle dostatečně hodnotné, namíří k nim s radostí, nadšením a úspěchem. Vodnáři zrození po 3. únoru, budou pod vlivem Černé Luny, budou si muset dávat pozor na drobné i větší proradnosti zvláště se vstupem Slunce do Kozoroha. Se Sluncem ve svém vlastním znamení (od 20. ledna) všechny proradnosti vyřeší láska.
znamení ryby
RYBY 18. 2.–20. 3.
Ryby se v prosinci budou snažit rozjet všechny možné aktivity, mohou se do nich ale pořádně zamotat a uvíznout v síti všelijakých dobrých i špatných zájmů mocnějších jedinců. V lednu se pak díky své nedozírné citlivosti a intuici ze všech svazujících sítí vymotají a budou si zase moci vesele plout a obětavě pomáhat všem lidem kolem sebe. Se vstupem slunce do Vodnáře bude jejich láskyplná pomocná ruka ještě více žádaná.

Připravila Ing. Kateřina Marie Posoldová, astroložka
Ilustrace: fotolia.com

Horoskop byl zveřejněný v zimním dvojčísle 12-1/2018-2019.

Nechte se inspirovat zajímavými články a předplaťte si Nového Fénixe, který vám bude praktickým průvodcem i rádcem na cestě spokojeným životem. Nyní navíc za VÝHODNOU CENU 399 Kč z 501 Kč. Předplatné si objednejte prostřednictvím jednoduchého webového formuláře ZDE.


Témata: prognózy vztahy zdraví astro horoskop znamení práce peníze horoskopy na říjen

Diskuse ke článku

Aktuální číslo

Nejbližší akce

06.12.2018 - 23.12.2018

Praha

06.12.2018 - 20.01.2019

Praha

01.01.2019 - 28.02.2019

Česká republika

10.01.2019 - 18.01.2019

Ostrava

20.01.2019 - 28.01.2019

Praha

16.02.2019 - 17.02.2019

Praha

Další akce
Nový Fénix - top články měsíce, zvýhodněné předplatné , 12 čísel za cenu 11 a získejte dárek zdarma.