HOROSKOPY NA LISTOPAD


Nový Fénix vám každý měsíc přináší aktuální horoskop. Nahlédněte do zvěrokruhu a zjistěte, na co se můžete těšit v listopadu.

znamení beran
BERAN 20. 3.–20. 4.
Berani, zvláště pokud jsou narozeni kolem 8.–12. 4., se budou často potýkat s podstatnými životními změnami například v práci, v rodině, mohou se přestěhovat nebo se zamilují. Pokud jsou narozeni kolem 25. 3., mohou být blokováni nebo odrazováni od svých záměrů neharmonickým aspektem Saturna ze znamení Kozoroha. Až přejde Slunce do Střelce, jistě se Berani pustí do nových témat.
znamení býk
BÝK 20. 4.–21. 5.
Obvykle klidní Býci mohou vzhledem k opozičnímu Jupiterovi svou aktivitu přehánět. Mohou se setkat s novými přáteli a láskami (opozice Uran – Venuše), ale neměli by se do nových vztahů vrhat příliš bezhlavě a zapomínat na své osvědčené hranice a meze. Jinak by si pochroumali křidélka a pak se museli učit léčit si své vlastní rány (trigon Jupiter – Chiron). Až Slunce přejde do Střelce a Uran zpět do Berana, pak už Býkům bude hej.
znamení blíženci
BLÍŽENCI 21. 5.–21. 6.
V období Štíra se mohou Blíženci přes svou neutuchající aktivitu (Mars ve vzdušném Vodnáři) cítit jaksi nevyužití, budou si hledat nové cíle nebo trochu i odpočívat, ale po přechodu Slunce a dalších planet do Střelce jejich energie poroste, avšak bude trochu napjatá až chaotická (Mars a Neptun v Rybách), mohou ztrácet svůj vnitřní kompas a sebekontrolu, proto by pro ně bylo dobré nepouštět se do akcí vyžadujících velké soustředění.
znamení rak
RAK 21. 6.–22. 7.
Pokud se již citliví Raci adaptovali na dlouhodobě působící energie tvrdšího kalibru směřující od protilehlého Kozoroha (Saturn a Pluto) signalizující, že k nim život nemusí být vždy tak láskyplný a shovívavý, jak by potřebovali, jsou schopni využít silné harmonické listopadové proudy vodní citové energie ke zlepšování kvality svých vztahů a k ukotvení své nesmírné citovosti. S přechodem Marta do Ryb (17. 11.) se jejich aktivita plně probudí.
znamení lev
LEV 22. 7.–23. 8.
Lvi budou mít hodně co dělat, aby si udrželi své důstojné nebo vůdčí postavení, musejí si dát pozor na tvrdé a skryté komploty namířené proti nim. Až se Sluncem ve Střelci budou moci opět chopit svých nejlepších zbraní, získají opět vládu nad sebou i nad svou situací, zbaví se svých dotěrných protivníků a zase se naplno rozzáří jejich sluneční energie při konstruktivní, smysluplné práci.
znamení panna
PANNA 23. 8.–23. 9.
Panny budou v období Štíra docela spokojeny, budou nalézat jednoznačná řešení pro své již zacyklené problémy, dokáží se vymotat z krizí, často i za podpory a pomoci druhých. V období Střelce pak zatouží pustit se rychle do nových projektů, ale jejich příslovečné zadrhávání na detailech, eventuálně podvodné chování a zákulisní pletky spoluaktérů mohou Panny v jejich úsilí přibrzdit, nikoli však odradit, Panny bývají v tomto směru dost sveřepé.
znamení váhy
VÁHY 23. 9.–23. 10.
Váhy se v čase Štíra budou v duši zabývat kvalitou svých partnerských a milostných vztahů. Venuše ve Vahách v přímé opozici k Uranu dává tušit jiskřivé výboje právě vznikajících lásek i ukončování vztahů tam, kde již všechny jiskry pohasínají. Silný impuls k novému převážení či vyvážení vztahů dodá Vahám i energie Marta ze vzdušného Vodnáře. V období Střelce pak nový vítr ve vztazích slibuje planoucí dobrodružství.
znamení štír
ŠTÍR 23. 10.–22. 11.
Se Sluncem ve svém vlastním znamení budou Štíři moci rozvíjet všechny své kvality, ale bude to pro ně boj s vlastními skrytými tendencemi. Budou se čistit na všech úrovních – na fyzické, mentální, emoční i duchovní. Mohou se propadnout velmi hluboko, ale vždy se dokáží odrazit ode dna a vylétnout výše než kdy předtím. Výsledky s vého snažení pak budou poznávat se vstupem Slunce do znamení Střelce.
znamení střelec
STŘELEC 22. 11.–21. 12.
V té listopadové štíří atmosféře se Střelcům nemusí moc dobře dařit, mohou se dusit pod vlivem různých zákulisních pletich a machinací, ale bude dobré, když si aspoň uvědomí potenciální nebezpečí, které jim hrozí, například ztráta lásky, společenského postavení, finanční potíže apod. V období Střelce se pak ukáže, jak se ubránili štířím manipulačním hrátkám. Mohou se zase naplno rozlétnout ke svým cílům.
znamení kozoroh
KOZOROH 21. 12.–21. 1.
Kozorozi jsou dlouhodobě pod vlivem omezujícího Saturna a totalitářského Pluta. Pokud se ale budou držet svých vlastních osvědčených pravidel, povede se jim v období Štíra dobře, budou úspěšní a dokáží si udržet svou finanční situaci pevně v rukou, dokonce si i polepší. Nejlépe se bude dařit Kozorohům narozeným po půli ledna. V období Střelce (od 21. 11.) bude jejich energie ještě narůstat, dobře si poradí se všemi překážkami.
znamení vodnář
VODNÁŘ 21. 1.–18. 2.
V období Štíra budou muset Vodnáři pevně hájit vlastní svobodu a své hranice, někdy budou mít pocit, že jsou napadáni ve svých vlastních právech. Nejlepší bude nechat okolní filuty či falešníky, ať si řádí, stát si pevně ve svých kramflecích, nenechat se zviklat a jít raději s přáteli na pivo, zaběhat si nebo zajít do fitka a vyvětrat hlavu. V období Střelce se zase všechno uklidní, a pokud si to v předešlém nepokazili, bude dobře.
znamení ryby
RYBY 18. 2.–20. 3.
Rybkám se v období Štíra bude dařit dobře, budou ve svém živlu, svět se jim bude zdát krásný, budou se láskyplně usmívat na svět, soucitně pomáhat všem potřebným a lehce získávat náklonnost druhých. Projeví se jejich skrývaná léčivá síla. V čase Střelce budou používat ještě více léčivé energie, musejí si ale hlídat, aby jejich konání bylo v souladu s jejich vůlí a nenechaly svou dobrotu nadměrně zneužívat.

Připravila Ing. Kateřina Marie Posoldová, astroložka, ilustrace: fotolia.com

Horoskop byl zveřejněný v čísle 10/2018.

OBJEDNEJTE SI PŘEDPLATNÉ NOVÉHO FÉNIXE JEŠTĚ DNES.

Témata: prognózy vztahy zdraví astro horoskop znamení práce peníze horoskopy na říjen

Diskuse ke článku

Aktuální číslo

Nejbližší akce

17.11.2018 - 18.11.2018

Centrum Manaia, Riegrova 6, 612 00 Brno

18.11.2018

Studio Třetí oko, Jičínská 6, Praha 3

21.11.2018

Praha - Obecní dům, Smetanova síň

22.11.2018 - 30.11.2018

Bratislava

Další akce
Nový Fénix - top články měsíce, zvýhodněné předplatné , 12 čísel za cenu 11 a získejte dárek zdarma.