HOROSKOPY NA DUBEN 2019


ASTROLOGIE JE JEDNOU ZE TŘÍ NEJSTARŠÍCH HERMENEUTICKÝCH DISCIPLÍN, K NIMŽ PATŘÍ: ALCHYMIE (TĚLO), MAGIE (DUŠE), MAGIE (DUŠE) A ASTROLOGIE (DUCH). ASTROLOGIE SE ZABÝVÁ ZKOUMÁNÍM SYMBOLICKÝCH SOUVZTAŽNOSTÍ MEZI DĚJI NA OBLOZE A DĚJI ODEHRÁVAJÍCÍMI SE VE VŠECH POZEMSKÝCH ROVINÁCH.

NAHLÉDNĚME DO ZVĚROKRUHU, CO OČEKÁVAT A ČEMU SE NAUČIT V DUBNU 2019.


znamení beran
BERAN 20. 3.–20. 4.
Se Sluncem ve vlastním znamení budou moci Berani vydávat ze sebe to nejlepší, budou dobří v řídících funkcích i na sportovních kolbištích, budou předhánět ve frontách na cokoli nebo stanou v čele bojovníků za lepší příští, a to zejména o novoluní (5. 4.). Po úplňku (19. 4.) může pak být jejich bojovnost oslabena kvadraturou Slunce – Saturn, Berani budou muset trochu zpomalit a více svá témata domýšlet. Tehdy vstupuje do Berana i Venuše, která mnohým zamotá hlavu svým rychlým a aktivním přístupem k lásce.
znamení býk
BÝK 20. 4.–21. 5.
Aktivní prožívání jarních voňavých dnů může být náhle přerušeno po Úplňku, kdy se Slunce ve znamení Býka setká s bouřlivým Uranem a působením různých událostí v různých životních oblastech zasáhne do blaženého, cituplného rozpoložení Býků, zvláště těch, kteří se narodili počátkem znamení, kolem 21. dubna. Koncem dubna pak už mohou být mnozí Býci v pohodě a klidu, zvláště pokud se již vyrovnali s předcházejícími změnami. Býci narození po 10. květnu budou obdařeni velkou silou a výkonností.
znamení blíženci
BLÍŽENCI 21. 5.–21. 6.
Blížencům hned na začátku dubna vstupuje Mars do jejich znamení, což vyburcuje jejich aktivitu, touhu po soupeření a po vítězství, jak kdo. Mohou se dostat svým nepředloženým jednáním do ledajakých úskalí, ale z vyhrocených situací se většinou dokáží vysmýknout. Zvlášť koncem měsíce nabudou jejich komunikační schopnosti velmi přesvědčivého rázu a se vším si hravě poradí. Jmenovitě Blíženci narození kolem 13. června. Často ale budou muset sáhnout i k silně eskamotérským trikům.
znamení rak
RAK 21. 6.–22. 7.
Raci mohou být dosti deprimováni působením silných energií vycházejících ze znamení Berana, budou mít tendenci se stáhnout do svých ulit, aby nedošli k nějaké úhoně, a to zvláště v období novoluní (kolem 5. 4.). Nejraději budou v skrytu pečovat o svou často zraňovanou, citlivou duši, věnovat se krásným uměním. Po úplňku, se Sluncem k jim přátelském Býku již zase naleznou svou rovnováhu, jen bytosti narozené kolem 14. července budou často vystaveny složitějším tlakům.
znamení lev
LEV 22. 7.–23. 8.
Ohniví Lvi se Sluncem a Jupiterem rovněž v ohnivých znameních budou aspoň do úplňku jiskřit a oslňovat okolí. Budou s nadšením hrát své hry, neboť svět je pro ně jevištěm a oni jsou hlavními herci na scéně. Budou samozřejmě a nonšalantně očekávat potlesk publika. Na co sáhnou, to se jim bude dařit. V této době bude také výhodné začít pracovat na realizaci svých dlouhodobých záměrů. Své ohnivé srdce otevřou lásce. O úplňku si mohou také, jako pořádní Lvi, silně zařvat.

                                                   PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS NOVÝ FÉNIX ZDE.

                                     TVOŘTE SPOLEČNĚ S NÁMI PROSTOR PRO INSPIRACI NA CESTĚ ŽIVOTEM.
znamení panna
PANNA 23. 8.–23. 9.
Panny se mohou, zvláště začátkem měsíce, zamotat do sítí upředených na ně ať už jejich spolupracovníky, partnery nebo rodinami. Kritizovat a rozčilovat se jim tady moc nepomůže, spíše pozorovat z ústraní a nechat věci plynout. Až po úplňku se vše vyjasní, odkryje a pak se jim podaří zaujmout adekvátní postoj ke vzniklé situaci a zakročit. Ke konci měsíce si pak budou muset dát pozor, aby příliš nepřeháněly pracovní úsilí a pozdě pak nezjistily, že vlastně jednaly proti své vůli.
znamení váhy
VÁHY 23. 9.–23. 10.
Váhy se Sluncem v protilehlém Beranu nebudou moc ve své kůži. Lidé v jejich okolí se jim budou často zdát příliš jednostranně zaměření na sebe, těžko k nim budou hledat přístup. Saturn a Pluto ze znamení Kozoroha se budou též snažit klást úsilí Vah překážky. Jen Mars z přátelského vzdušného znamení Blíženců Vahám tu a tam pomůže zatlačit na správné místo, aby se věci pohnuly trochu dopředu ke spokojenosti všech zúčastněných. Jinak bude lépe se tento měsíc moc neangažovat.
znamení štír
ŠTÍR 23. 10.–22. 11.
Štírům jsou energie Venuše z vodního znamení Ryb příslibem prožitků lásky a erotiky na velice jemných, senzitivních strunách, a to především do úplňku. Tady pak mohou lítat pěkně žhavé třísky. Neptun s Merkurem (do 17. 4.) bude ze znamení Ryb podporovat hlubinný psychologický pohled za oponu a zvýšenou intuici Štírů. Štíři narození počátkem znamení budou protilehlým Uranem v Býku vystaveni možnosti nečekaných změn ve svém životě.
znamení střelec
STŘELEC 22. 11.–21. 12.
Šťastné znamení se svým Jupiterem, nositelem „velkého štěstí“. Zase se jim bude dařit, na co sáhnou. Mohou se pustit do zcela nových aktivit, rozjíždět nové projekty, budou překvapovat zajímavými nápady. Ve společnosti budou oblíbení, budou sršet vtipem, jen si budou muset dát pozor na svou příslovečnou netaktnost, aby si zbytečně nenadělali nepřátele. Bude pro ně těžké, ale velmi užitečné trochu se kontrolovat, nepřekračovat míru, hlídat si své hranice a meze.
znamení kozoroh
KOZOROH 21. 12.–21. 1.
Kozorozi se v době vládnoucího Berana necítí moc dobře. Je to období, které nabývá na rychlosti, uvažování bývá zbrklé, všechno je to nějak skotačivě povrchní. Kozoroh vyžaduje zpomalení, důkladnost, svědomitost. A tak se mohou Kozorozi setkávat s jevy nedomyšlenými až nezákonnými. Ani v lásce na tom nebudou lépe. Venuše v Beranu, spontánní a ohnivá, může Kozorohy uvádět do rozpaků, mohou se snažit spoutat ji nějakými pravidly.
znamení vodnář
VODNÁŘ 21. 1.–18. 2.
Vodnářům se v období vlády Berana bude docela dobře podnikat, čas bude přát změnám a zajímavým činnostem, někteří rebelantští Vodnáři si jistě najdou nějakou demonstraci, na níž by se mohli vyřádit. V lásce se Vodnáři rádi oddají nekonvenčnosti a lehkému experimentování. Žádné klišé. Při přechodu Slunce do znamení Býka mohou Vodnářské úlety dosti tvrdě narážet na různé paličatosti, konzervativní názory s výjimkou dnů kolem úplňku, kdy se mohou dočkat pořádných překvapení.
znamení ryby
RYBY 18. 2.–20. 3.
Ryby až do úplňku budou mít ve svém znamení Venuši, Merkura a Neptuna. Tak se budou zasněně kolébat na vlnách nadsmyslové lásky ke všem tvorům nebo v beztvarém snění. Mohou také unikat pryč od reálného života – do snů, meditací, též k televizi, jídlu, sklence nebo slastnému dýmu. Probudí je až úplněk svým ostrým světlem a novou aktivitou. Rybky náhle budou chtít být užitečné, pomáhat, ošetřovat, potěšit, naslouchat.

Připravila Ing. Kateřina Marie Posoldová, astroložka
Ilustrace: fotolia.com

Horoskop byl zveřejněn v DUBNOVÉM ČÍSLE.

Nechte se inspirovat zajímavými články a předplaťte si Nového Fénixe, který vám bude praktickým průvodcem i rádcem na cestě spokojeným životem. Nyní navíc za VÝHODNOU CENU 399 Kč z 501 Kč. Předplatné si objednejte prostřednictvím jednoduchého webového formuláře ZDE.Témata: prognózy vztahy zdraví astro horoskop znamení práce peníze horoskopy na duben

Diskuse ke článku

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.03.2019 - 31.05.2019

Praha

04.05.2019 - 05.05.2019

Sokolovna Praha Hostivař

15.05.2019 - 17.05.2019

3. lékařská fakulta UK v Praze, Syllabova posluchárna, Ruská 87, Praha 10

18.05.2019 - 19.05.2019

Betlémská kaple v Praze

26.05.2019

Novodvorská 803/82, 142 00 Praha 4

02.06.2019

Wuchterlova 5, Praha 6

Další akce
Nový Fénix - top články měsíce, zvýhodněné předplatné , 12 čísel za cenu 11 a získejte dárek zdarma.