HARMONIZUJTE SVÉ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Somavedic byl sestaven pro harmonizaci těla, psychiky a prostředí. V prostředí, ve kterém žijeme nebo ve kterém trávíme většinu svého času lze díky Somavedicu odclonit působení negativních vlivů. I relativně zdraví jedinci se po účincích Somavedicu cítí lépe a nemocným Somavedic umožňuje znovu získat energii k tomu, aby našli cestu k léčení...

HARMONIZUJTE SVÉ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

PODPŮRNÉ VIBRACE A ENERGIE MINERÁLŮ
Somavedic je sestrojen na principu řízeného uvolnění energie minerálů – jedná se především o polodrahokamy nebo drahokamy v přesném vzájemném rozestavení, které tvoří jádro Somavedicu. Pozitivní výsledky účinků tohoto harmonizačního přístroje jsou podloženy zkušenostmi z mnoha biorezonančních center. Drahé kameny jsou odpradávna známy tím, že každý z nich „vibruje“ na určité frekvenci, která léčivě ovlivňuje okolní prostředí. Somavedic je sestrojen na základě řízeného uvolňování energie těchto minerálů, a navíc jsou do něj naprogramovány ještě další frekvence. Jejich působení a specifické rozestavení ve vzájemné „spolupráci“ dokáže tyto vlny ještě zesílit a prostředí dokonale zharmonizovat.

ELIMINACE GEOPATOGENNÍCH ZÓN
Somavedic dokáže spolehlivě eliminovat a následně úplně odstranit nežádoucí vlivy geopatogenních, patogenních, psychosomatických zón, elektrosmogu. Přístroj Somavedic byl sestrojen po několika letech výzkumu a zkoušek. Testován a ověřen byl nejenom odborníky z oboru přírodních věd, ale i provozovateli diagnostickoterapeutických center. Somavedic neodstraňuje geopatogenní zóny jako takové, ty jsou již v zemi navždy, díky zásahu do tektonických vrstev země ale eliminuje negativní vliv na člověka, flóru i faunu.

VĚDĚLI JSTE, ŽE…
- Chronické zdravotní potíže mohou být způsobené vlivem geopatogenních zón a elektrosmogu?
- Onkologická onemocnění jsou z více než 80 % zapříčiněna dlouhodobým působením geopatogenních zón a elektrosmogu?
- Spíte-li v geopatogenní zóně, vaše tělo nemá možnost „dobít“ dostatečné množství energie potřebné pro uchování zdraví?

                                                     PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS NOVÝ FÉNIX ZDE.

                          K ROČNÍMU PŘEDPLATNÉMU MAGNETKA MANDALY HOJNOST ZDARMA!


NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODELY PRO OPTIMÁLNÍ VOLBU
SOMAVEDIC HARMONIE

Kromě harmonizace elektrosmogu a geopatogenních zón má Harmonie také frekvence na eliminaci parazitů, virů, bakterií a plísní. Vzhledem k nechemické cestě se tyto účinky projeví během jednoho až tří měsíců.

SOMAVEDIC MEDIC
Medic je úspěšně nasazován v místech, kde je potřeba harmonizovat prostor intenzivněji. Tento model si dokáže poradit i s těžšími zátěžemi ve městech. Je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, masážní a kosmetické salony a pro nemovitosti větších rozměrů.

SOMAVEDIC ATLANTIK
Laboratorní test (IIREC) CZ Atlantik je ideální prakticky všude, kde teče pitná voda z kohoutku. Neúnavně revitalizuje vodu v kuchyni nebo pod přívodem vody do nemovitosti. Atlantik upravuje strukturu, vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody.

SOMAVEDIC MEDIC URAN
Multifunkční a výkonný přístroj „vše v jednom“ – spojuje všechny předchozí modely do jednoho. Poradí si s naprostou většinou zátěží ve velkých městech, ale s oblibou si ho pořizují i lidé na venkově. Skleněný korpus je vyroben z křišťálového skla s příměsí uranu. Ten je důležitý pro zvýšení účinnosti neutralizace elektrosmogu.

Text: Redakce Nového Fénixu a www.somavedic.cz
Foto: archiv Somavedic a Martin Palla

NECHTE SE INSPIROVAT ZAJÍMAVÝMI ČLÁNKY A PŘEDPLAŤTE SI NOVÉHO FÉNIXE, KTERÝ VÁM BUDE PRAKTICKÝM PRŮVODCEM I RÁDCEM NA CESTĚ SPOKOJENÝM ŽIVOTEM. NYNÍ NAVÍC ZA VÝHODNOU CENU 399 KČ Z 501 KČ. PŘEDPLATNÉ SI OBJEDNEJTE PROSTŘEDNICTVÍM JEDNODUCHÉHO WEBOVÉHO FORMULÁŘE ZDE.

 


Témata: energie zdraví geopatogenní zóny Somavedic harmonizace životní prostředí somavedic harmonizace životního prostředí čistota minerály

Diskuse ke článku


Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.03.2019 - 31.12.2019

Praha

01.06.2019 - 30.09.2019

Žabí sklep zámku Valtice

11.06.2019 - 31.12.2019

Praha

24.08.2019 - 25.08.2019

Vyšehrad Praha

30.08.2019 - 17.09.2019

Praha (9.–17. 9.) a Ostrava (30. 8.–7. 9.)

05.10.2019

Novodvorská 803/82, 142 00 Praha 4

23.10.2019 - 28.09.2019

Zámek Rozsochatec

Další akce
Nový Fénix - top články měsíce, zvýhodněné předplatné , 12 čísel za cenu 11 a získejte dárek zdarma.