Domy pro radost a zdraví

Domy pro radost a zdraví

Text: Jan, www.homosignum.cz, foto: www.somavedic.cz

 

Touha po vlastním domě a prostorné zahradě dává křídla našim představám, ale rovněž nám dělá vrásky, co všechno je třeba předem naplánovat a zajistit. Neboť dobře postavený dům může přispět k harmonii rodiny a zdraví jejích členů .

Na co bychom však neměli zapomenout při stavbě domu, na co je dobré dát si pozor a o čem se nikde moc nemluví, se dozvíte v doporučení senzibila Jana. Je dobré si zjistit následující. Vyvarujeme se tak velmi pravděpodobně případným nepříjemným překvapením, včetně těch zdravotních.

1. Měření radonové zátěže, které je dnes ze zákona před zahájením stavby domu povinné, by bylo dobré doplnit o další zjištění geofyzikálních skutečností, které mohou mít na postavený dům vliv. V případě zjištěného vyššího radonového rizika se nejedná o nic závažného. Dům stačí správně a dostatečně izolovat od podloží.
Tip: Česká geologická služba provozuje na internetu digitální geovědní mapy, které jsou zdarma přístupné. Naleznete je na adrese www.geology.cz.

2. Měření výskytu geopatogenních zón je dobré přenechat zkušenému senzibilovi. Případným zjištěním geopatogenním zónám přizpůsobte interiérové řešení stavby domu.

3. Pokud bude na pozemku, respektive pod ním, zjištěna tektonická porucha, pak na tomto místě dům v žádném případě nestavte. Pokud dům rekonstruujete, pak zde může většinou pomoci některý z přístrojů Somavedic.

4. Zjistěte si, kde se nachází vysílač mobilního signálu, vedení vysokého napětí a vysílač bezdrátového internetu (nikoli Wi-fi). To jsou jedny z nejsilnějších zdrojů elektrosmogu.

5. Důležitá je volba kvalitních a vhodných stavebních materiálů. Setkat se například s izolačním materiálem, který ze sebe uvolňuje, kulantně řečeno, zdraví neprospěšné látky, není nic až tolik neobvyklého. Stejně tak případná radioaktivita některých obkladových kamenů (např. pro krby či dlažby). Z údajů Státního ústavu radiační ochrany vyplývá, že u materiálu jako je žula, to není až tak neobvyklý jev.

Radioaktivita stavebních materiálů
„Stavební materiály nerostného původu obsahují vždy určité množství radioaktivních látek. Jedná se především o draslík, uran, thorium a radionuklidy, které vznikají jejich radioaktivní přeměnou. Z nich nejvýznamnější je obvykle radium (Ra-226). Jeho přítomnost ve stavebním materiálu vede k ozáření osob ve stavbách – jednak vdechováním produktů přeměny radonu vytvořeného z radia a uniklého ze stavebního materiálu, jednak pronikavým zářením gama vznikajícím ve stavebním materiálu jako důsledek radioaktivní přeměny přítomných přírodních radionuklidů.“ zdroj: Státní ústav radiační ochrany

6. Nezapomeňte si také nechat proměřit i tu část pozemku, na které plánujete zahradu. Záhon v geopatogenní zóně nebo na vážnější tektonické poruše by vám mnoho radosti nepřinesl.

 

Známé osobnosti o Somavedicu


Text: Jan, www.homosignum.cz, foto: www.somavedic.cz

Zdeňka Pohlreich o modelu Medic
Pro mě jsou kameny božskými uzemňovači. Vyzařují lásku a uzdravují. Ač jsou němými strážci, slyším je promlouvat.

Alžběta Šorfová – internetová televize Cesty k sobě
Pomáhá nám čistit, harmonizovat, optimalizovat a nabíjet prostor v rozsahu několika metrů. Somavedic můžeme využít také k harmonizaci pitné vody, která je pak více lahodná a plná pozitivní energie.

Zuzana Novotná – o modelech Medic a Medic Uran
Žijeme neustále ve velkém stresu, manžel je vrcholový sportovec (hokejista Jiří Novotný – pozn.red.). Už ani nevím, kolikrát jsme se stěhovali, žili jsme ve Spojených státech, Rusku, Kazachstánu… Musíte se rychle adaptovat na nové prostředí. Tento styl žití je velmi náročný na psychiku a já jsem začala vyhledávat nějaký zdroj navrácení energie a začala jsem si vytvářet ochranné štíty, aby mě už v tak nelehké situaci neoslabovaly negativní energie, které kolem nás jsou a stále sílí, jelikož je lidé stále v sobě pěstují a šíří. Vyzkoušela jsem „novinku“ Somavedic Medic. Líbilo se mi na tomto zázraku to, že je uznávaný i lékaři a je certifikován. Po čase vyšel nový model Somavedicu Uran a já jsem neváhala s jeho pořízením ani minutu. To, co vnímám jako největší úlevu, je ztráta zátěže. Když přijdu domů, cítím obrovskou úlevu a jsem jako v oáze. Díky Uranu se lépe řeší mezilidské vztahy, nenosíte si domů všechnu tu negativní energii, kterou pochytáte mezi lidmi, je vám prostě v přítomnosti toho světýlka dobře.


Jan

Psychotronik, fotograf a autor článků o energetických místech.

Témata: elektrosmog geopatogenní zóny Somavedic geopatogenní zóna negativní působení záření radioaktivita stavebních materiálů radonová zátěž radioaktivita somavedic terapie a zdraví

Diskuse ke článku


Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.03.2019 - 31.05.2019

Praha

01.06.2019 - 30.09.2019

Žabí sklep zámku Valtice

11.06.2019 - 31.12.2019

Praha

05.10.2019

Novodvorská 803/82, 142 00 Praha 4

Další akce
Nový Fénix - top články měsíce, zvýhodněné předplatné , 12 čísel za cenu 11 a získejte dárek zdarma.