CO NÁS ČEKÁ V KVĚTNU A ČERVNU PODLE NUMEROLOGIE

CO NÁS ČEKÁ V KVĚTNU A ČERVNU PODLE NUMEROLOGIE

Připravila: Lenka Lippertová Suchardová, numeroložka, lektorka a poradkyně

 

KVĚTEN nás popohání směrem vpřed, chce nám opět poskytnout světlo na konci tunelu, sílu a odvahu postavit se na nohy a rozeběhnout se, ale s jinými botami, než s jakými jste se doposud procházeli a předváděli. Je to měsíc plný výzev a smělého prosazení sebe sama, svých myšlenek i síly.

PRÁCE
Práce bude všude dost, jen si jí všimnout a nebát se zapojit nebo rozjet své vlastní aktivity. V těchto dnech nebude nikoho bavit nic nedělat, sedět a čekat. Prioritou se stává určit si nějaký cíl, na který dosáhnete. Pak už vám květnová energie dodá potřebné palivo. Vše je v pohybu a přichází i něco, s čím jste se doposud nesetkali. Troufalost vám nechybí, pusťte se do všeho, co se kolem vás mihne a něčím zaujme.

PENÍZE
V celkovém výkladu na rok 2020 jsem popisovala, že v tomto roce bude nutné spíše šetřit než utrácet a investovat pouze do praktických a nejlépe dlouhodobě fungujících záležitostí. Pryč je doba, která byla nastavena na jednorázovou či krátkodobou použitelnost. Minulé události vás jistě přiměly k ekonomickému přehodnocení, a nyní máte možnost vyjít z toxické stoky na nezamořenou půdu a sestavit nové finanční možnosti.

VZTAHY
Můžete zažít překvapení v podobě zprávy nebo setkání s dlouho neviděným člověkem, s nímž pak navážete přátelství, prohloubíte náklonnost anebo mezi vámi zažehne milostná jiskra. Romantika má dveře dokořán a hlavními aktérky budou ženy, zvláště ty, které se cítí vyšťavené, protože v posledních měsících byl od nich očekáván výkon. Je to tedy výzva pro muže, nešetřete pochvalnými slovy a obdarovávejte něhou, péčí, láskou, pomocí… Každou ženu to nejen potěší, ale i vyléčí a opět nabije.

ZDRAVÍ
Tento měsíc je soustředěný na srdce, krevní oběh a tlak. Aby vše fungovalo jak má, obohaťte prostřednictvím vnějším podnětů své smyslové orgány. Všechny je probuďte, poznejte a pak zharmonizujte, aby se přenosy uvnitř těla vzájemně předávaly a vyživovaly se ty oblasti, které jsou zanedbané. Žádný ze smyslů zároveň nepreferujte a ani neokrádejte některý z nich na úkor jiného. Dělejte radost svému srdci, nepřivádějte ho do stresových situací. Smích je nejlepším terapeutem a lékem.

♥ 

TÉMA ČERVNA bude radost v srdci. Nejvíce úsilí budeme věnovat tomu, abychom se udrželi ve veselé náladě. Pokud nás překvapí lítost a smutek, bude to proto, abychom objevili nový smysl bytí a důvod ke spokojenosti a radosti. Vše bude velice křehké – lidská duše i srdce, bezpečí, přátelství, zdraví a všechna ostatní aktuální životní témata.

PRÁCE
Uvědomíte si, jestli činnost, kterou si vyděláváte na živobytí je tou, kterou děláte rádi, baví vás anebo se nudíte či dokonce týráte. Pokud vás práce těší, pak si ji v těchto dnech dokážete ještě více zpříjemnit a rozvinout k prospěchu svému i ostatních. V opačném případě nezbývá než učinit změnu, buď zůstat a nalézt optimistické detaily anebo odejít.

PENÍZE
Velmi ožehavé téma. Rádi byste si dopřáli to, po čem toužíte anebo jste byli doposud zvyklí si něco neodříkat. A nyní je správná doba k přehodnocení, co je k životu důležité a bez čeho se dá obejít, a přitom se nemusíte cítit ochuzeni, nešťastní nebo zničeni. Existuje řada jiných hodnot. Každou chvílí pak můžete být v údivu, kolik cenností doposud unikalo vašemu zraku.

VZTAHY
S čistou dětskou duší, otevřeným a nekomplikovaným naladěním budete velmi atraktivní pro sebe i pro ostatní. Buďte však opatrní a ovládněte chuť k jakýmkoli excesům, které by vás lákaly. Nešetřete slovy, péčí či dary a svého partnera pochvalte, obdivujte a vyvyšujte až na vrchol piedestalu, odhalíte tak více své hlubší já. Přátelé a rodina jsou nejdůležitější součástí těchto dní.

ZDRAVÍ
Můžete trpět nervovým napětím, nespavostí nebo dýchacími problémy či alergií. Abyste přerušili tyto nepříjemnosti, odvraťte svou mysl od právě probíhajícího přemýšlení nebo činnosti. Zaměřte se na práci, sport, debatování, čtení či jinou zálibu, jen je potřeba stále něco dělat. Radujte se a vychutnávejte si všechny příjemné věci. Staňte se labužníkem života, ale se vší skromností.

 

Numerologii pro jednotlivé týdny v květnu a červnu najdete ve speciálním velkém vydání 5-6/2020.
Právě v prodeji!

***

Objednejte si časopis NOVÝ FÉNIX!
objednat předplatné
tel: 777 333 370, e-mail: novyfenix@send.cz.
Zvýhodněné roční předplatné 399 Kč (501 Kč), půlroční 199 Kč.
Pro Slovensko na telefonním čísle + 421 267 201 931-33, e-mail: predplatne@press.sk.
Info a jednotlivá archivní čísla: info@novyfenix.cz, tel: 773 337 230.

***

 


Lenka Lippertová Suchardová

Numerologií propojuje s dalšími naukami (astrologií západní i východní, čínskou medicínou….). Věnuje se poradenství a vzdělávání v oblasti životního stylu a rozvoje osobnosti.

Témata: Lenka Lippertová Suchardová předpověď numerologie a věštba

Diskuse ke článku


Další články

Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.01.2020 - 31.12.2020

Praha

01.01.2020 - 31.12.2020

Praha

16.03.2020 - 31.05.2020

Praha

09.06.2020 - 17.06.2020

Praha

22.08.2020

TOP HOTEL, Blažimská 4, Praha 4

18.09.2020 - 20.09.2020

Výstaviště Praha Holešovice

Další akce