Co nás čeká v dubnu dle numerologie

Častokrát budete zasněně hledět do neznáma a pomýšlet na vše možné i nemožné. Lepší bude, když na nějakou dobu odjedete na dovolenou, prodlouženy víkend nebo lázni.

Co nás čeká v dubnu dle numerologie

Vylepšete sami sebe, vyzkoušejte novy účes, barvu vlasů, nehtů či oblečeni, dovolte si experimentovat se šatstvem, přemístěným nábytkem nebo zvláštním parfémem. Udělá vám radost voňavá kytka, veselá dekorace či návštěva divadla, koncertu nebo výstavy. Tyto dny přeji zasnoubeni či sňatkům, ale možná usoudíte, že dozrál čas na rozchod.

V prvním dubnovém týdnu je důležité, abyste se nenechali pasovat do role tahouna cele rodiny či pracoviště. Raději mějte oči otevřené pro vše nove, neokoukané a nevyzkoušené. Postaví se vám do cesty mnoho zajímavých setkání a příležitostí. Díky tomu se dozvíte užitečné informace, se kterými byste měli rozumně naložit. Veškeré změny, ať pozitivní či negativní, přijímejte lehce, s nepříjemnými se netrapte dlouho a snažte se najít východisko.

Ve druhém týdnu se připravte na významná citová rozhodnutí. Bude docházet k navazování nebo prohlubovaní vztahů, ale zrovna tak k jejich odcizení či ukončení. Dokud nebudete mít ve všem jasno, raději se vyvarujte zbytečných konfliktů, které by natrvalo vaše aktuální vztahy poškodily. Stáváte se velmi přecitlivělí a zranitelní na vypočítavé či nemorální jednání, pomluvy a urážky. Pocity těla a signály zvenčí berte jako nejlepšího rádce, vyhnete se tak nepříjemným zkušenostem.

Ve třetím týdnu se často ocitnete ve stavu sněni a romantických představ. Přehodnocením a uvědoměním si současného stavu, vlastni spokojenosti, jistot domova a materiálního zajištěni se vybaví nesplněné sny a nastartuje lavina nespokojenosti, citové konfrontace, výbuchy emoci, pocity křivd, starosti a strach o zajištěni základních potřeb. V klidném stavu pak vše vypište na papír a další týdny či měsíce začněte pracovat na vylepšeni jedné nebo vice stránek vašeho života.

Čtvrtý týden je kolísavý – pracovitý, silný a hodně úspěšný, ale chvílemi nicneříkající, celkově neplodný a únavný. Nevyhledávejte schváleni svých potřeb zvenčí, důvěřujte svému vnitřnímu já, svému srdci – o co se hlásí? Zbytečně neriskujte – ani ve sportu, v rychlých pohybech nebo nošeni těžkých břemen. Posledních pár dní v dubnu ovlivňuje pohybový aparát a jeho možné omezeni – zakopnuti, loupnuti v zádech, ztráta rovnováhy. Pokud k něčemu takovému dojde, pak na sobě nesete zátěž, která vás zbytečně vězní. Není lepši se ji zbavit?

 Text a foto: Lenka Lippertová Suchardová, numeroložka

 


Lenka Lippertová Suchardová

Numerologií propojuje s dalšími naukami (astrologií západní i východní, čínskou medicínou….). Věnuje se poradenství a vzdělávání v oblasti životního stylu a rozvoje osobnosti.

Témata: Lenka Lippertová Suchardová numerologie a věštba

Diskuse ke článku


Další články

Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.01.2020 - 31.12.2020

Praha

01.01.2020 - 31.12.2020

Praha

16.03.2020 - 31.05.2020

Praha

09.06.2020 - 17.06.2020

Praha

22.08.2020

TOP HOTEL, Blažimská 4, Praha 4

18.09.2020 - 20.09.2020

Výstaviště Praha Holešovice

Další akce