Info pro inzerenty

NOVÝ FÉNIX reflektuje současné aktuální dění a narůstající zájem o zdravý a aktivní životní styl. Je v živé formě, ve svěžím a přehledném vzhledu, plný zajímavých témat o zdraví, o rodině, o vztazích, o život­ním stylu a aktivním a pozitivním přístupu k životu. Oblíbené rubriky jsou např. i Tipy na výlety a Redakce Fénixu doporučuje. Vyhledávaný je přehled aktuálního dění ve společnosti v KALENDÁŘI AKCÍ.


Cílová skupina

Lidé, kteří vyhledávají nevšední informace v oblasti zdraví a celostního přístupu k životu, lidé, kteří si aktivně vylepšují svůj životní styl a lidé se zájmem o svůj dobrý psychický i fyzický vývoj v rámci aktivního přístupu k práci, k rodině, ke vztahům a k péči o své zdraví. Tato tématika je dnes v hledáčku široké škály čtenářů od těch nejmladších až po čtenáře v důchodovém věku.

Proč inzerovat

  • Distribuce v široké síti prodejen v celé ČR (PNS, RELAY, GECCO, přepážky pošt ČR) i v SR (MEDIAPRINT-KAPA) a dalších pečlivě vybraných míst a na kulturních akcích, veletrzích, seminářích, konferencích a festivalech. Nový Fénix je oficiálním partnerem výstavy Festival Evolution.
  • Efektivní předplatitelský servis se stálou a širokou základnou věrných předplatitelů. V zastoupení vydavatele v ČR zajišťuje SEND, spol. s r.o., a v SR MAGNET PRESS SLOVAKIA, s.r.o.
  • Obsahové zaměření s nadčasovými informacemi a tématikou.
  • Aktuální obsáhlá podpora informačního portálu NOVÝ FÉNIX.
  • Vysoký náklad: 12 000 – 15 000 ks, měsíčník, 68 stran.

plošná inzerce v tištěném časopisu:

Plošnou inzerci objednávejte:

+420 774 702 926

inzerce@novyfenix.cz

 

Zasláním objednávky na adresu redakce:

Objednávka ke stažení v xls

Objednávka ke stažení v pdf

Ceník plošné inzerce:

inzerce v kalendáři akcí na webu:

Inzerci v internetovém kalendáři akci objednávejte:

 

On-line formulářem pro daný typ záznamu:

Objednat placený záznam - zvýrazněný

Objednat placený záznam - základní

V případě problému s objednávkou, anebo jakýchkoliv dalších dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na kalendar@novyfenix.cz.

Ceník záznamu v kalendáři: