Valerij Sinelnikov: Seminář se světovou špičkou v oboru

11.11.2017 - 12.11.2017

Kraj akce: Praha

Místo akce: Černá labuť (Na Poříčí 1067/25, 110 00 Praha 1-Nové Město).

Lektor:

Organizator: Food of Love

Místo akce: Černá labuť, Na Poříčí 1067/25, 110 00 Praha 1-Nové Město / Seminář se světovou špičkou v oboru na téma: 11.11. Nemoci - emoce a příčiny našich bolestí 12.11. Jak se buduje a co vlastně tvoří opravdové bohatství. Seminář bude každý den od 10.00 do 18.00 s pauzou na oběd od 13.00 do 14.00 hodin.

Valerij Sinelnikov je doktor, homeopat, psycholog, podnikatel, tvůrce centra Zdraví a štěstí na Krymu a autor mnoha bestsellerů a my máme tu svkělou příležitost jej přivítat poprvé v České Republice.

Opravdový život ve svobodě zná dnes málokdo a jako průvodce v kurzech vnímám, že je to naše největší touha, kterou se zde chceme všichni naučit - najít a umět udržet SVOU VLASTNÍ SVOBODU BYTÍ.

Představujeme vám velmi jedinečnou možnost být na dvoudenním semináři v přítomnosti člověka, jež léčí tisíce lidí přes svou praxi i knihy. Vstoupili jsme do období, kdy lidé vyměňují peníze za smysl života a dr. Sinenikov filosofii skutečného bohatství ovládá bravůrně. Z jeho učení vychází novodobí, etičtí podnikatelé, kteří umí vydělávat peníze a přitom žít plnohodnotný, svobodný život. I to je totiž součástí našeho celistvého zdraví.

Aktualizované info

Dr. Sinelnikov plánoval svou osobní návštěvu Prahy, ale vzhledem k nepředvídatelným okolnostem svou návštěvu odkládá na jaro 2018. Nicméně zájem o téma je tak velký, že byli vyžádáni tuzemští odborníci, mimořádné osobnosti a specialisté na Sinelnikovo učení, kteří k němu doplní další podnětná sdělení, jelikož znají do hloubky problematiku českého klienta.

Vice podrobností z připravovaného semináře sledujte na našem webu a taktéž přesný jarní termín osobní návštěvy Dr. Sinelnikova v Praze.