Jupiter ovlivňuje sexualitu

TO VŠE DÍKY JUPITERU, KTERÝ NYNÍ VSTUPUJE TÉMĚŘ NA CELÝ ROK DO ZNAMENÍ ŠTÍRA

Jupiter ovlivňuje sexualitu

Desátého října tohoto roku, přesně po třinácti měsících pobytu, planeta Jupiter opouští znamení Vah a vstupuje do Štíra. Je to první z letošních významných přestupů, druhý nastává dvacátého prosince, kdy Saturn přichází do svého domovského znamení Kozoroha. Dvě největší tělesa sluneční soustavy svými přesuny zamíchají planetární energií a nás bude zajímat, co od těchto změn můžeme očekávat.
První vstupuje do hry Jupiter, jehož vliv přináší pomoc, podporu, ochranu a růst. Jupiter souvisí se zákonem a jeho prosazením, ale také s poznáním a moudrostí. Období jeho pobytu ve Vahách bylo přínosem pro partnerské vztahy, týmovou spolupráci, společnost a umění. Mohli jsme však zažít i jeho odvrácenou stranu, kterou je povyšování zájmu celku nad práva jedince, manipulace veřejným míněním a demagogie. Mnohé partnerské vztahy v této době prošly zásadní krizí a jiné se rozpadly; některé proto, aby uvolnily cestu novému, zdravějšímu partnerství, další kvůli lehkomyslné potřebě jednoho z partnerů něco si dokázat.
S přechodem do znamení Štíra se jupiterské požehnání obrací do oblastí niternějších a většinou méně zřejmých. Jeho pomoc se až do listopadu příštího roku bude týkat oblasti psychiky a spirituality, stejně tak jako tématu vášně a plodivé síly. 

Chcete si přečíst celý článek? Kupujte říjnový Nový Fénix na novinových stáncích a nebo si objednejte předplatné ZDE.

Text: Pavla Baudyšová Jirků, astroložka a terapeutka

Foto: pixabay.com


Ing. Pavla Baudyšová Jirků

Vystudovala Stavební fakultu ČVUT v Praze, obor vodní hospodářství a vodní stavby. Astrologii se profesionálně věnuje od začátku roku 2004. Zajímala ji od mládí díky mému dědečkovi, astrologickému nadšenci. Sama ji začala studovat kolem roku 1995, intenzivně pak od roku 2001. V letech 2006 až 2010 přednášela astrologii v rámci projektu Křišťálová univerzita, který založili a organizují Ivana Stonjeková a Zbyněk Pelikán. Od roku 2008 pořádá vlastní astrologické semináře, v současnosti vede kurz astrologie společně s MVDr. Jarmilou Gričovou v Ostravě. Od mládí se zabývá zkoumáním duševních a duchovních souvislostí života a propojuji své poznání s prací na sobě i s klienty. Oslovilo ji učení americké psycholožky Virginie Satirové, zejména její myšlenky „světový mír začíná doma“, http://www.hvezdopravec.cz/

Témata: Jupiter sexualita psychika spiritualita vášeň

Diskuse ke článku


Další články

Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

27.10.2017 - 29.10.2017

Praha

01.11.2017 - 09.04.2018

Praha

11.11.2017 - 12.11.2017

Černá labuť (Na Poříčí 1067/25, 110 00 Praha 1-Nové Město).

Další akce
NOVÝ FÉNIX - TOP ČLÁNKY MĚSÍCE